آیا لیگ برتر جزیره برای او بزرگ است؟! + مردمک

0 72

آیا لیگ برتر جزیره برای او بزرگ است؟! + مردمک

ستاره ایرانی تیم پورتو به پیراهن تاتنهام خیلی نزدیک است و احتمال دارد سوپرکاپ پرتغال بازی خداحافظی او با پورتو باشد

به گزارش”ورزش سه” بعد از انتشار خبر علاقمندی تاتنهام به مهدی طارمی، امروز اخبار متفاوتی از این ستاره ایرانی خط حمله تیم پورتو و آقای گل لیگ پرتغال منتشر شده است.

رکورد رسانه معروف پرتغالی در گزارشی نوشت که بازی سوپرکاپ پرتغال که چهارشنبه بین پورتو وبنفیکا برگزار می‌شود بازی خداحافظی طارمی با اژدهایان خواهد بود.

رکورد نوشت:” طارمی میراث وزینی را از خودش در پورتو به جا می‌گذارد” و همچنین اضافه کرد دیدار سوپرکاپ برای مهدی طارمی یک بازی ویژه خواهد بود چرا که می‌تواند در یک مسابقه بزرگ با پورتو و هوادارانش خداحافظی کند.

از طرفی جانلوکا دی مارتزیو، خبرنگار سرشناس ایتالیایی ضمن تایید جدیت تاتنهام برای انجام این انتقال از پیشنهاد ۲۴ میلیون پوندی تیم سفیدپوش شمال لندن برای جذب طارمی خبر داد در حالی که او نیز اعلام کرده که پورتو کماکان انتظار همان مبلغ ۳۰ میلیون یور را از این تیم داشته است.

پدرو سپولودا روزنامه نگار پرتغالی نیز با بیان اینکه تاتنهام می‌خواهد به هر نحوی شده این مهاجم ۳۱ ساله ایرانی را به خدمت بگیرد باردیگر برخواست پورتو برای مبلغ ۳۰ میلیون یورو جهت آزادسازی طارمی صحبت کرد.

رسانه معروف اوجوگو پرتغال نیز با بیان اینکه تاتنهام به دنبال جذب مهاجم ایرانی است از محتمل بودن این انتقال خبر داده است.

طارمی تا خرداد سال آینده با پورتو قرارداد دارد و از همین رو مسئولان باشگاه تمایلشان تمدید قرارداد با این ستاره ایرانی است. آن‌ها می‌دانند برای جذب بازیکنی با کیفیت طارمی کار دشواری در رقابت با تیم‌های مطرح دارند ضمن اینکه باید پولی به مراتب بیشتر از چیزی که به مهاجم ملی پوش ایرانی می‌دهند بپردازند. آنها البته می دانند که طارمی دوست دارد به لیگ و تیمی جذاب تر برود و از همین رو تلاششان را می کنند در صورت جدایی بتوانند سود مالی قابل توجهی را به دست بیاورند.

با این حال تاتنهام که هری کین ستاره خط حمله اش را در آستانه انتقال به بایرن مونیخ می بیند اکنون در خط حمله تنها ریچارلیسون برزیلی را دارد و از این رو می خواهد یک مهاجم با کیفیت چون مهدی طارمی را در تابستان به خدمت بگیرد.

طارمی پیش از این با پیشنهادهایی از سوی میلان و اینترمیلان از ایتالیا هم مواجه بود اما مسائلی چون مبلغ بالای مدنظر پورتو مانع از این انتقال شد.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.