اگر پرنسس‌های کارتونی دیزنی سیاه پوست بودند! کدام ورژن چهره زیباتری دارد؟ + مردمک

0 26

اگر پرنسس‌های کارتونی دیزنی سیاه پوست بودند! کدام ورژن چهره زیباتری دارد؟ + مردمک

شرکت دیزنی تابه امروز خالق شماری از شناخته شده‌ترین شخصیت‌های دنیای سینما و تلویزیون بوده است، اما دراین میان شاید هیچ کدام به اندازه شاهزاده خانم‌های معروف دیزنی مورد توجه مخاطبان قرار نگرفته باشند. شخصیت‌هایی از دل داستانی‌هایی عاشقانه که حتی بزرگسالان را هم مجذوب خود کرده‌اند.

داستان شجاعت، جسارت و البته تلاش‌شان برای رسیدن به هدف که درنهایت با پیروزی خیر بر شر پایانی خوش را رقم می‌زند، به‌خصوص توجه کودکان بسیاری را به خود جلب کرده است.

در طول سال‌ها این قهرمانان جذاب دیزنی، الگویی همیشگی برای کودکان درحال رشد بوده‌اند و شخصیت‌های پرطرفداری هستند. در این مقاله به این موضوع می پردازیم که اگر شاهزاده خانم‌های دیزنی سفید پوست نبودند و همگی سیاه پوست بودند به چه شکل در‌می‌آمدند؟

این تصاویر واقعا خیره کننده هستند و یادآور این نکته هستند که انسان‌ها با هر رنگ پوستی زیبا هستند.

بیشتر بخوانید: نظرسنجی | کدوم پرنسس دیزنی دوست داری و بیشتر شبیهته؟؟

اگر پرنسس‌های دیزنی سیاه پوست بودند

۱. پرنسس بل، انیمیشن دیو و دلبر

بل دختری است که می‌توان به روش خودش او را یک شورشی درنظر گرفت. بل دختری شجاع است که قطعا روی پای خود ایستاده و به‌دنبال تجربه زندگی ایده‌آلی است که در ذهنش خلق کرده است. برای او مهم نیست اگر برخی از مردم روستا او را دیوانه خطاب کنند، او به‌دنبال رسیدن به چیزهای بزرگتری‌ است.

ورژن سیاه پوست او بهتر است یا سفید پوست؟

پرنسس بل زیبا
پرنسس بل

بیشتر بخوانید: مجموعه کامل ماجراهای زندگی همه پرنسس‌های دیزنی زیر یک سقف

۲. پرنسس آرورا، انیمیشن زیبای خفته

یکی دیگر از شاهزاده خانم‌های معروف دیزنی که با بوسه‌ی عشقی واقعی از خواب بیدار شد، شاهزاده خانم آرورا است که با نام رز هم شناخته می‌شود. نامی که خاله‌هایش یا درواقع سه پری مهربان که مسئولیت نگه‌داری و بزرگ کردن او را برعهده داشتند، به این نام او را صدا می‌کردند.

این پرنسس را در صورت سیاه پوست بودن می‌پسندید؟

پرنسس آرورا زیبا
پرنسس آرورا

۳. پرنسس یاسمین، انیمیشن علاءالدین

یاسمین به‌عنوان دختر سلطان آگرا، در میان دیوارهای محافظت شده کاخ پادشاهی زندگی به دور از هیجان و خطر را تجربه می‌کند. پدرش از سر دلسوزی او را از بیرون رفتن از کاخ منع می‌کند. اما جاسمین باوجود علاقه فراوانی که به پدرش دارد، ترجیح می‌دهد بخشی از اوقات خود را بیرون از قصر و در میان مردم عادی سپری کند.

یاسمین گندمی را می‌پسندید یا سیاه پوست؟

پرنسس یاسمین زیبا
پرنسس یاسمین

بیشتر بخوانید: خاستگاه پرنسس‌های دیزنی | شاهزاده خانم های دیزنی واقعاً از کجا آمده اند؟

۴. سیندرلا، انیمیشن سیندرلا

سیندرلا را شاید یکی از محبوب‌ترین و البته شناخته‌ شده‌ترین پرنسس‌های دیزنی در تمام دوران دانست. دختری مهربان و خوش خلق که با خوش بینی خاص به آینده نگاه می‌کند، او شاید محبوب نامادری و دو دختر او نباشد، اما بی‌شک حیوانات عاشقانه او را می‌پرستند.

سیندرلای سیاه پوست زیباست؟

پرنسس سیندلا زیبا
پرنسس سیندلا

۵. پرنسس السا، انیمیشن یخ زده

السا دیگر شاهزاده محبوب سال‌های اخیر دیزنی است، دختری که خیلی زود با مرگ تراژیک والدینش، عنوان ملکه را از آن خود کرد. السا با قدرت کنترل برف و یخ متولد شد، موهبتی که درابتدا مورد تمجید خانواده قرار داشت. اما زمانی‌که قدرت او به شکلی تصادفی زندگی خواهرش آنا را در معرض تهدید قرار داد، اوضاع تغییر کرد. السا بابت این مسئله احساس گناه کرده و همواره می‌ترسید که مبادا قدرت او باعث نابودی کسانی شود که دوست‌شان دارد.

پرنسس السای سفید پوست یا سیاه پوست؟

پرنسس السا زیبا
پرنسس السا

بیشتر بخوانید: ۱۰ شخصیت دیزنی که در واقعیت نیز وجود دارند!

۷ . سفید برفی، انیمیشن سفید برفی

همان‌طور که از اسمش پیدا است، سفید برفی دختری است با پوستی به سفیدی برف و لب‌هایی که در سرخی با گل رز رقابت می‌کند. زیبایی ظاهری او چنان خیره کننده بود که ملکه شیطانی یا همان نامادری سفید برفی را وادار کرد از سر حسادت تصمیم به قتل او بگیرد. بااین‌وجود مزدور اجیر شده ملکه نتوانست جان این دختر زیبا را بگیرد و درادامه آشنایی سفید برفی با هفت کوتوله به شکلی دیگر زندگیش را تغییر داد.

سفید برفی را با کدام صورت دوست دارید؟

سفید برفی زیبا
سفید برفی

۸. راپونزل، انیمیشن گیسو کمند

باوجود اینکه راپونزل به ظاهر در برجی بلند و دورافتاده و تحت مراقبت مادری عجیب زندگی می‌کند که او را از چشم همه پنهان کرده است، بااین‌حال او هیچ شباهتی به نوجوان افسرده‌ای ندارد که انتظار آشنایی با او را داریم. برعکس او دختری کاملا پرشور و سرشار از انرژی است.

راپونزل با موهای تیره زیبا نیست؟

انیمیشن راپونزل زیبا
انیمیشن راپونزل

کدام پپرنسس در حالت سیاه پوست زیباتر است؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.