با این 5 دانه روغنی جادویی، بدن سالم‌تر و روحیه بهتری خواهید داشت + مردمک

0 106

با این 5 دانه روغنی جادویی، بدن سالم‌تر و روحیه بهتری خواهید داشت + مردمک

اگر تمایل دارید که بدنی سالم و روانی شاداب داشته باشید خود را از خوردن این دانه‌های گیاهی محروم ننمایید.

دانه چیا

stars
پیشنهاد ستاره

این دانه‌های سیاه سرشار از فیبر، اسیدهای چرب امگا ۳، پروتئین و ویتامین و مواد معدنی مانند کلسیم و منیزیم هستند.

 مصرف دانه‌های چیا به دلیل داشتن فیبر بالا به بهبود هضم کمک کرده و یک ملین طبیعی است. همچنین می‌توانند به تنظیم سطح قند خون، ارتقاء سلامت قلب با کاهش سطح کلسترول بد و مدیریت وزن با ایجاد سیری کمک کنند.

دانه‌های کتان

این دانه‌های براق و قهوه ای منبع عالی اسیدهای چرب امگا ۳، فیبر، لیگنان‌ها و ویتامین‌ها و مواد معدنی مختلف هستند. افزودن این دانه‌ها به رژیم غذایی روزانه ممکن است به کاهش سطح کلسترول، کاهش خطر بیماری قلبی و کاهش یبوست کمک کنند.

تخمه کدو تنبل

تخمه کدو تنبل سرشار از پروتئین، چربی‌های سالم، فیبر، منیزیم، روی و آنتی اکسیدان است. استفاده از این دانه‌های سالم می‌تواند به بهبود سلامت پروستات به دلیل محتوای بالای روی آنها کمک کند.

دانه‌های کنجد

دانه‌های کنجد منبع خوبی از چربی‌های سالم، پروتئین، فیبر، ویتامین‌های گروه B و مواد معدنی مانند کلسیم، آهن و منیزیم هستند. افزودن این دانه‌های کنجد به رژیم غذایی روزانه باعث سلامت استخوان‌ها می شود.

تخمه آفتابگردان

این دانه‌های سفید به طور طبیعی سرشار از ویتامین E، چربی‌های سالم، پروتئین و مواد معدنی مانند منیزیم و سلنیوم هستند. مصرف روزانه تخمه آفتابگردان به دلیل محتوای بالای ویتامین E می‌تواند منجر به سلامت پوست و تقویت سیستم ایمنی و تقویت سلامت مغز شود.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.