برای خرید بالابر پله باید چکار کنیم؟ + مردمک

0 221

برای خرید بالابر پله باید چکار کنیم؟ + مردمک

بالابر پله یک یک ابزار پیمایشی است که به افراد ناتوان حرکتی کمک می‌کند تا به سهولت و آسودگی مسیر راه پله‌ها را طی کنند. در این مقاله شما را با این ابزار و خرید آن آشنا خواهیم کرد.

برخی از افراد دارای مشکلات و محدودیت های حرکتی هستند از جمله معلولین عزیز و جانبازان گرامی‌که دچار مشکلات حرکتی هستند و یا سالمندانی که دچار ناتوانی حرکتی یا بیماری و یا مشکلات مفصلی و قلبی و عروقی شده‌اند و با عصا، واکر و یا ویلچر قادر به حرکت و جابجایی هستند. حال تصور کنید که این افراد با یک مجتمع مسکونی یا اداری مواجه شوند که آسانسور نداشته باشد. مسلما راه پله های طویل این ساختمان ها کابوسی وحشتناک برای این افراد جامعه به حساب می آید که یا امکان پیمایش آن را پیدا نمی‌کنند و یا با زحمت فراوان با کمک یک یا چند نفر باید آن ها را بپیمایند و با کوچکترین اشتباهی امکان سقوط از پله‌ها و شکستگی استخوان یا مشکلات جبران ناپذیر دیگر برای آنان وجود دارد. ضمن آنکه وابستگی شدید به افراد برای جابجایی و محبوس ماندن در فضای منزل به دلیل سختی پیمایش پله‌ها، روح و روان این عزیزان را دچار خستگی و فرسایش می‌کند.

همچنین استفاده از سطوح مختلف ساختمان‌های مسکونی که دارای طبقات مختلف هستند مانند ساختمان های دوبلکس که غالبا با یک راه پله های مارپیچ و منحنی به یکدیگر راه می‌یابد، برای این افراد بسیار دشوار است.

پیشنهاد ستاره

با طراحی و تولید انبوه بالابر پله انقلاب عظیمی در توان بخشی معلولین، جانبازان و سالمندان اتفاق افتاد و بارقه‌های امید را در افرادی که دارای محدودیت‌های حرکتی هستند، زنده کرد تا بتوانند بدون نیاز دیگران و با ایمنی بالا و به سهولت و آسودگی مسیر راه پله‌ها را با صندلی پله پیما طی کرده و علاوه بر جلوگیری از خطر سقوط و آسیب دیدگی شدید، بار دیگر استقلال خود را بازیابند.

بالابر پله

برای خرید بالابر پله کدام شرکت معتبر، مناسب تر است؟

پله پیما های متنوعی در بازار وجود دارد ولی کیفیت ساخت و ویژگی های آنها با یکدیگر متفاوت است. شرکت دانش بنیان همیار مکانیک کوشا در سال ۱۳۹۵ با تکیه بر دانش فنی روز و متخصصان بومی دانشمند و پژوهشگر خود توانست با درک نیازهای آن دسته از افراد جامعه که دارای مشکلات و محدودیت‌های حرکتی هستند، وارد فضای صنعتی و تولیدی شده و با طراحی و تولید انواع بالابر پله رو و بالابر ویلچر و سایر محصولات توان بخشی توانست بخشی از نیازها و مشکلات توان بخشی سالمندان، معلولین و جانبازان و نیز افرادی که به دلایل مختلف دچار محدودیت های حرکتی شده اند را مرتفع نماید.

جدا از اینکه برخی محصولات این شرکت اختراع دانشمندان همین شرکت بوده و به نام این شرکت ثبت گردیده است. شرکت همیار مکانیک کوشا پله رو ها را در انواع پله رو مستقیم و پله رو گردشی طراحی، تولید و نصب می‌کند.

بالابر پله این شرکت بر اساس نمونه های موفق خارجی و با همکاری کلینیک های ارتوپدی و فیزیوتراپی کارآمد، بر اساس ارگونومی انسان مراحل طراحی اولیه و تحقیق و آزمایش کیفی را گذرانده و با هدف دستیابی به کاربری آسان، راحت و ایمن برای افراد مختلف به تولید رسیده است. توجه ویژه به ظرافت، زیبایی، کیفیت بالای قطعات و استانداردهای ایمنی روز دنیا، این بالابر پله تولید شرکت همیار مکانیک کوشا را در کلاس جهانی و بین المللی مطرح و شناخته شده کرده است و توانسته در سالیان اخیر عنوان بزرگ ترین تولید کننده محصولات توان بخشی در خاورمیانه را از آن خود کند.

اگر قصد خرید بالابر پله را دارید مشاوران شرکت همیار مکانیک کوشا با بررسی وضعیت راه پله های منزل یا محیط ادرای شما، بهترین و مناسب ترین شیوه نصب و بهره برداری را برایتان مهیا خواهند نمود. قیمت بالابر پله در این شرکت بسیار اقتصادی و رقابتی بوده و نسبت به نمونه های خارجی بسیار مقرون به صرفه است و از کیفیت و استانداردهای آنان نیز کاملا برخوردار می باشد. صندلی پله پیما و سایر محصولات این شرکت یک سال گارانتی تعویض تمامی قطعات را دارد و تا ۱۰ سال خدمات ویژه پس از فروش به شما ارائه می‌کند پس با خیالی آسوده می توانید به خرید بالابر پله شرکت همیار مکانیک کوشا بپردازید.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.