بهترین‌ ایده ها برای تزیین درب ورودی خانه با گل‌های پاییزی + مردمک

0

[ad_1]

بهترین‌ ایده ها برای تزیین درب ورودی خانه با گل‌های پاییزی + مردمک

فصل پاییز یکی از زیباترین فصل‌های سال است که با رنگ‌های گرم و دلنشین خود، حال و هوای خاصی را به خانه‌ها می‌بخشد. یکی از راه‌های ایجاد این حال و هوای پاییزی، تزیین در ورودی خانه است. در ادامه، با چند ایده برای تزیین در ورودی خانه پاییزی همراه ما باشید؛

انواع ایده برای تزیین ورودی خانه در پاییز

۱. تاج گل پاییزی

تاج گل پاییزی یکی از محبوبترین ایده‌ها برای تزیین در ورودی خانه در فصل پاییز است. شما می‌توانید تاج گل را خودتان درست کنید یا از فروشگاه‌های لوازم دکوری خریداری کنید. برای درست کردن تاج گل پاییزی، می‌توانید از برگ‌های پاییزی، شاخه‌های درختان، میوه‌های پاییزی و سایر عناصر تزئینی استفاده کنید.

۲. کدو تنبل

کدو تنبل یکی از نمادهای اصلی پاییز است. با استفاده از کدو تنبل چه به صورت ساده، چه با استفاده از نقاشی، رنگ آمیزی یا حکاکی، می توانید نماد فصل پاییز را به ورودی خانه خود اضافه کنید.

۳. شمع‌های پاییزی

شمع‌ها با نور ملایم و گرم خود، فضایی دلنشین و آرامش بخش را در خانه ایجاد می‌کنند. با بهره گیری از شمع‌های ساده یا شمع‌های تزئینی در دکوراسیون منزل خود می‌توانید خانه خود را پاییزی‌تر کنید.

۴. گلدان‌های پاییزی

گلدان‌های پاییزی با گل‌ها و برگ‌های رنگارنگ خود، جلوه‌ای زیبا به در ورودی خانه می‌بخشند.از جمله از گیاهان آپارتمانی پاییزی می‌توان به  گل ختمی، گل داوودی، گل آفتابگردان یا گل رز اشاره کرد. 

۵. آویزهای پاییزی

آویزهای پاییزی با طرح‌های برگ‌های پاییزی، کدو تنبل یا میوه‌های پاییزی، جلوه‌ای زیبا و شاد به در ورودی خانه می‌بخشند.

[ad_2]

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.