بهترین روش پیکاپ ویزای انگلیس + مردمک

0 13

بهترین روش پیکاپ ویزای انگلیس + مردمک

اولین شرط جهت سفر از ایران به هر کشور اروپایی دریافت ویزای کشور مقصد است. برای این منظور شما باید به سفارتخانه‌هایی از کشور اروپایی که در ایران هستند مراجعه کنید، جلسه مصاحبه را انجام دهید، مدارک خود را در اختیار آفیسر اداره مهاجرت قرار دهید و سپس منتظر بمانید تا نتیجه به شما اعلام شود. اما اگر می‌خواهید به انگلیس بروید آیا می‌دانید که به دلیل نبود سفارت انگلیس در ایران باید چکار کنید؟ تنها راهکار، مراجعه به کشور‌های همسایه و مورد تایید کشور انگلستان همانند ترکیه، امارات و ارمنستان است.

در این مطلب می‌خواهیم در مورد پیکاپ ویزای انگلیس به عنوان یک راهکار بسیار عالی جهت دریافت ویزا و پاسپورت انگلیس از کشور‌های مصاحبه‌کننده صحبت کنیم.

برای دریافت ویزای انگلیس باید به چه صورت عمل کرد؟

مهمترین مرحله جهت دریافت ویزای انگلیس جلسه مصاحبه‌ای است که شما باید در آن شرکت کنید. پس از اینکه درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کردید باید یکی از کشور‌ها همانند امارات، ارمنستان و یا ترکیه را جهت مصاحبه انتخاب نمایید و مدارک خود را در اختیار اداره مهاجرت این کشور‌ها قرار دهید.

زمانی که مصاحبه انجام شد از شما می‌خواهند که به ایران بازگردید و منتظر بمانید تا نتیجه مصاحبه به شما اعلام گردد.

سپس مدارک شما مورد بررسی قرار می‌گیرد. اگر مورد تأیید کشور انگلستان قرار گرفتید باید‌ ایمیلی دریافت کنید که در داخل آن رسیدی در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما با در دست داشتن این رسید می‌توانید مجدداً به کشور مصاحبه‌کننده رفته و ویزای انگلیس را تحویل بگیرید.

اما در این مرحله نیازی نیست که شخصاً دوباره مراجعه کنید بلکه می‌توانید یک نماینده قانونی برای خود تعیین کنید تا پاسپورت شما را به اداره مهاجرت کشور مصاحبه‌کننده تحویل داده و سپس ویزای مهر شده را از آن اداره تحویل بگیرد و در اختیار شما قرار دهد. به این پروسه پیکاپ ویزای انگلیس گفته می‌شود.

دریافت ویزای انگلیس

پیکاپ ویزای انگلیس چه مزیت‌هایی دارد؟

همانگونه که متوجه شدید اگر شما یک نماینده قانونی برای خود انتخاب کنید می‌توانید پروسه دریافت ویزای مهر شده از کشور مصاحبه‌کننده را بر عهده نماینده بگذارید.

فرض کنیم که شما برای دریافت ویزای انگلستان کشور ترکیه را انتخاب کردید. در زمان مشخص شده در جلسه مصاحبه شرکت می‌کنید، انگشت‌نگاری و آزمایش بیومتریک انجام می‌شود و سپس به ایران باز می‌گردید تا بعد از چند هفته نتیجه مصاحبه به شما اعلام گردد.

اگر مورد قبول قرار گرفته بودید دوباره باید برنامه سفر را تنظیم کنید تا به کشور ترکیه بروید و ویزای مهر شده را تحویل بگیرید. قطعاً در این زمان باید یک هزینه اضافی برای سفر مجدد خود کنار بگذارید و همچنین زمان زیادی را از دست می‌دهید. اما با کمک پیکاپ ویزای انگلیس تمامی این موارد حل می‌شود.

کافی است شما به سراغ یک مؤسسه معتبر بروید که از سوی پلیس مهاجرتی ایران مدارکی در اختیار داشته و می‌تواند به عنوان نماینده جهت پیکاپ ویزای انگلیس عمل کند. از آنجایی که تعداد محدودی از مؤسسات مهاجرتی چنین مدرکی در اختیار دارند به عنوان یک نمونه ما به شما مؤسسه مهاجرتی قصران گشت را پیشنهاد می‌کنیم.

این مؤسسه سابقه طولانی و درخشانی در زمینه پیکاپ ویزای انگلیسی دارد. کارشناسان حقوقی ما به محض اینکه پاسپورت و مدارک دیگر شامل وکالت‌نامه را از شما دریافت کردند پروسه دریافت ویزای مهر شده انگلیس را آغاز می‌کنند.

مدارک شما از طریق هوایی به کشور مصاحبه کننده ارسال شده و پس از تحویل در سفارتخانه انگلستان در کشور مقصد، بررسی‌هایی بر روی آن انجام می‌شود. سپس ویزای مهر شده از طریق هوایی به مؤسسه مهاجرتی قصران گشت بازگردانده خواهد شد و ما ویزا را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

بنابراین اصلاً نیازی نیست که شما به سفر بروید، هزینه زیادی صرف کنید و یا زمان زیادی را از دست بدهید. پروسه کار را به مجموعه ما بسپارید و خودتان از این زمان برای انجام سایر امور خود جهت سفر به انگلیس استفاده کنید.

پیکاپ ویزای انگلیس چقدر طول می‌کشد

پیکاپ ویزای انگلیس چقدر طول می‌کشد؟

زمانی که متقاضیان ویزای انگلیس به مؤسسه قصران گشت مراجعه می‌کنند تا پروسه دریافت ویزا را بررسی نمایند ما برای آن‌ها توضیح می‌دهیم که اگر می‌خواهند از خدمات پیکاپ ویزای انگلیس استفاده کنند حتماً باید در انتخاب کشور مصاحبه‌کننده بسیار دقت و وسواس به خرج دهند.

عمده مدت زمان پیکاپ ویزای انگلیس بسته‌گی به کشوری دارد که شما برای مصاحبه انتخاب کرده‌اید. اگر قرار است به کشور ترکیه یا امارات بروید تقریباً ۱۰ تا ۱۵ روز کاری زمان لازم است تا نتیجه پیکاپ ویزای انگلیس اعلام گردد. اما اگر کشوری همانند ارمنستان را انتخاب می‌کنید این زمان طولانی‌تر خواهد شد.

اغلب ایرانی‌ها جهت مصاحبه برای دریافت ویزای انگلیس به سراغ ارمنستان می‌روند چون هزینه سفر برای آن‌ها کمتر می‌شود. اما این نکته را در نظر داشته باشید که اگر بعد از مصاحبه مورد تأیید قرار گرفتید نیازی نیست دوباره به کشور مصاحبه‌کننده بروید و با کمک پیکاپ ویزای انگلیس می‌توانید ویزا را به دست بیاورید. بنابراین اصلاً به این موضوع فکر نکنید که جلسه مصاحبه را باید حتماً در یک کشور با هزینه کمتر برگزار کنید بلکه توجه داشته باشید که دقیقاً در زمان مدنظر به کشور انگلیس بروید.

کلام آخر

همانگونه که در این مطلب گفته شد تنها تعداد معدودی از مؤسسات مهاجرتی که در ایران حضور دارند از طریق پلیس مهاجرت ایران قانوناً می‌توانند برای پیکاپ ویزای انگلیس اقدام کنند.

شما باید ابتدا خدمات این مؤسسات جهت پیکاپ ویزای انگلیس و هزینه‌ای که از شما دریافت می‌کنند را با هم مقایسه کنید و سپس به یک انتخاب درست برسید. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتماً با کارشناسان ما در مؤسسه قصران گردش در ارتباط باشید. ما نه تنها وظیفه پیکاپ ویزای انگلیس را برای شما بر عهده می‌گیریم بلکه در تمامی مراحل شامل ثبت درخواست، تهیه مدارک و پیگیری جهت مصاحبه در کنار شما خواهیم بود.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.