تست شخصیت؛ شکل گوش شما چه چیزهایی از شخصیت شما را افشا می‌ کند؟ + مردمک

0

[ad_1]

تست شخصیت؛ شکل گوش شما چه چیزهایی از شخصیت شما را افشا می‌ کند؟ + مردمک

علم شخصیت شناسی از روی اعضای بدن، که با نام های فیزیونومی یا چهره شناسی نیز شناخته می‌شود، یک روش برای پیش بینی شخصیت و آینده یک فرد بر اساس ویژگی های ظاهری او است.

مثلا طبق علم شخصیت شناسی از روی اعضای بدن، افرادی که بینی بزرگی دارند، افرادی با اعتماد به نفس و مصمم هستند یا اگر چشمان درشت دارند، باهوش و کنجکاو هستند. یا افرادی که لب‌های بزرگی دارند، بیشتر از دیگران احساسات به خرج می‌دهند.

علم شخصیت شناسی از روی اعضای بدن قدمتی طولانی دارد و در بسیاری از فرهنگ ها از جمله چین، هند، و ژاپن رواج داشته است. با این حال، جالب است بدانید که این موضوع هیچ پایه علمی ندارد و هیچ تحقیق معتبری وجود ندارد که بتواند آن را پشتیبانی کند.

بنابراین، می‌توان نتیجه گرفت که علم شخصیت شناسی از روی اعضای بدن یک علم واقعی نیست و نمی‌توان از آن برای پیش بینی شخصیت و آینده یک فرد استفاده کرد و فقط به عنوان یک سرگرمی یا ابزاری برای شناخت بهتر خود استفاده کنید.

گوش‌ها یکی از ویژگی‌های برجسته صورت در چهره شناسی هستند. همانطور که اندازه و شکل گوش‌های شما، لاله گوش نیز می‌تواند چیزهای زیادی در مورد شخصیت شما آشکار کند. آیا لاله گوش شما چسبیده است یا جدا؟

برای پاسخ به سوال خود، “آیا لاله گوش جدا یا چسبیده دارم؟”، به گوش‌های خود در آینه نگاه کنید و بررسی کنید که آیا لاله گوش شما آویزان است یا خیر. اگر آویزان هستند، لاله‌های گوش جدا دارید، در حالی که اگر مستقیماً به کنار سرتان وصل شده‌اند، لاله‌ گوش چسبیده دارید.

تست شخصیت شکل لاله گوش
تست شخصیت شناسی شکل لاله گوش

مانند ویژگی‌های شخصیتی که بر اساس تست شخصیت کل شست، تست شخصیت قوس پا، و سایر اعضای بدن بررسی شد، آیا می‌خواهید بدانید لاله گوشتان در مورد شما چه می‌گویند؟ این تست شخصیت لاله گوش می‌تواند به شما کمک کند تا ویژگی‌های منحصر به فرد خود را کشف کنید.

.

.

.

.

.

.

.

تست شخصیت شناسی از روی شکل گوش

لال گوش چسبیده

تصویر لاله گوش چسبیده
لاله گوش چسبیده

اگر لاله گوش چسبیده دارید، نشان می‌دهد که احتمالا فردی همدل، مهربان، فهمیده، خونگرم، صمیمی، با محبت، عاشق کارهای تیمی، سخاوتمند، مطیع و مفید هستید. شما علاقه‌‌مند به داشتن یک شیوه زندگی سنتی و معمولی هستید و بیشتر از دیگران از قوانین پیروی می‌کنید.

شما از سنت‌ها و روال‌های همیشگی محافظت می‌کنید و ارزش زیادی برایش قائل هستید. از نظر افرادی که لاله گوششان چسبیده است، ریسک کردن غیر منطقی است و افرادی که کارهای ریسکی انجام می‌دهند را درک نمی‌کنند.

محتاط کلمه دقیقی برای توصیف رفتار شماست. چرا که کمتر تصمیم‌های هیجانی و یکباره می‌گیرید و در واقع، تمایل دارید برای همه چیز ازقبل فکر کنید.

شما در طول بحث کردن و گفتگو بادیگران نیز جانب احتااط را درنظر می‌گیرید و سعی می‌کنید نظرات و فکرهای خود را به صورت قاطع و محکم بیان نکنید. از آنجایی که ممکن است تمایل بیشتری به سازش داشته باشید، اغلب هم‌جهت با گروه‌ها یا دسته‌ها حرکت می‌کنید.

شما دوست دارید با خانواده زندگی کنید و زندگی مستقل و به تنهایی را دوست ندارید. احتمالا در مدیریت احساسات خود و حفظ آرامش در شرایط تحت فشار بهتر از دیگران عمل کنید.

بیشتر بخوانید: تست شخصیت: بینی شما چه فرمی دارد؟ ویژگی‌های شخصیتی بر اساس فرم بینی

لاله گوش جدا

لاله گوش جدا
لاله گوش جدا و رها

اگر لاله گوش جدا دارید، نشان می دهد که فردی مستقل، قاطع، مسلط، ریسک پذیر، ماجراجو، خلاق، رویا پرداز، آزادی‌خواه، کنجکاو، از نظر ذهنی قوی و کاریزماتیک هستید. شما روحیه آزاد و رویاپرداز دارید و نمی توانید محدودیت‌ها را تحمل کنید.

شما همیشه می‌دانید که از زندگی چه می‌خواهید . اهدافتان مثل روز روشن است. اما ممکن است در طول مسیر چیزهای جدید را هم امتحان کنید که فکر می‌کنید ممکن است شانس بیشتری در آن داشته باشید. شخصیت شما فرد گرا است و نظرات دیگران برایتان اهمیتی ندارد و معمولا با کسی سازش نمی‌کنید.

دنیا از نظر شما جای متفاوتی است چرا که آن را از منظرهای جدید و تازه می‌بینید. شما یک فرد کاریزماتیک هستید چرا که بیشتر اطرافیان یا افرادی ه می‌شناسید می خواهند رابطه نزدیکی با شما داشته باشند و حتی ممکن است برای جلب نظر شما دست به هرکاری بزنند.

با وجود اینکه تمام تلاشتان این است که خودتان را رشد دهید و زندگی فردی دارید، و مدام درحال انجام کارهایی هستید که خوشحالتان می‌کند، اما برای افرادی که بیشتر از همه به آنها اهمیت می‌دهید شخصیتی دلسوز و بخشنده دارید.

هر چند که اینگونه تست‌های تصویری شخصیت شناسی از نظر علمی آنچنان پذیرفته نیستند ولی خواندن آن‌ها از نگاه سرگرمی چندان خالی از لطف نیست. 

فرم لاله گوش شما چگونه است؟ آیا پاسخ این تست تصویری با ویژگی‌های شخصیتی شما تطابق دارد؟ درصد اشتراک خصوصیاتتان به پاسخ تست چقدر است؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در انتهای همین مطلب با ما و دیگر کاربران ستاره به اشتراک گذارید.

منبع: c2donghungtl.edu.vn

[ad_2]

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.