تست شخصیت تصویری؛ انگشت شستت چه شکلیه؟ بگو تا بگم چه شخصیتی داری!! + مردمک

0 265

تست شخصیت تصویری؛ انگشت شستت چه شکلیه؟ بگو تا بگم چه شخصیتی داری!! + مردمک

ما اغلب به انگشت شست خود توجه نداریم اما این عضو کوچک با شکل متفاوتش شخصیت ما را خاص می‌کند. فقط اندازه شست نیست که برای هر فرد متفاوت است، بلکه شکلش هم متفاوت است.

در ادامه به پنج نوع شست مختلف و ویژگی‌ها شخصیتی هر فرد می پردازیم:

تست شخصیت


پیشنهاد ستاره:

.

.

.

.

.

.

.

.

نوع A: کمال گرا

اگر قسمت بالای انگشت شست شما به طور قابل توجهی بلندتر از پایین باشد، این نشان دهنده غلبه عقل بر قلب است. افراد با این نوع شست معمولا ایده آل‌گراهای بزرگی هستند که از خود و دیگران انتظارات بسیار بالایی دارند.

همیشه در تلاش برای مطابقت دادن واقعیت با رویاهای خود هستند، اما گاهی اوقات کار با آنها به دلیل استانداردهای دقیقی که دارند دشوار است. با این حال، اگر می‌خواهید یک کار به درستی انجام شود، به آن‌ها بسپارید.

نوع B: سخت کوش 

برای افرادی که بند پایینی آنها بزرگتر از بند بالایی است، نسبت به نوع A واقع‌بین‌تر هستند. این افراد به جای زندگی در دنیای ایده‌ها، پاهای خود را محکم روی زمین می گذارند. آنها سخت کوش هستند و هر کاری را که به آنها محول می‌شود تا زمانی که پیشرفت نکنند، کنار نمی‌گذارند.

آنها عضو ارزشمند تیم هستند، زیرا سرعت آهسته و ثابت آنها همیشه برنده شدن تیم می‌شود. به عنوان دوست، افراد وفاداری هستند که تمام تلاش خود را می‌کنند تا اطرافیان خود را شاد و ایمن کنند.

نوع C: متعادل 

همانطور که ممکن است تصور کنید، اگر طول بندها برابر باشد، تعادل چیزی است که شخصیت شما را تشکیل می‌دهد. شما در روابط خود به دنبال هماهنگی و صلح هستید. احساس آرامش و تعادل برایتان ارزشمند است.

این نوع شخصیت معلم‌های خوبی هستند زیرا همه جوانب یک مشکل را می‌بینند و راهی برای ایجاد تعادل بین دانش نظری و عملی پیدا می‌کنند. نوع نگرش آن‌ها به دنیا باعث می شود به عنوان مشاور نیز خوب عمل کنند و به خوبی دیگران را راهنمایی کنند.

اکنون که طول بندهای انگشت شست را بررسی کردیم، یک عامل دیگر برای شکل شست وجود دارد. به انحنای طبیعی انگشت شست خود در هنگام کشیده شدن دقت کنید، زیرا این نیز می‌تواند چیزهای زیادی در مورد شما بگوید!

نوع D: انعطاف پذیر

وقتی انگشت شست خود را بیرون می‌آورید، اگر شست شما مانند یک منحنی خم شد، این انعطاف پذیری شما را نشان می‌دهد. همانطور که ممکن است تصور کنید، این نوع از افراد بسیار سازگار، قادر به تغییر برای سازگاری با محیط های جدید و رویارویی با چالش‌ها هستند.

همراه با این توانایی برای زنده ماندن و پیشرفت در شرایط مختلف، این افراد مهارت به اشتراک گذاشتن آنچه احساس و تجربه می‌کنند را دارند و به آسانی احساسات خود را بیان می‌کنند. 

نوع E: سرسخت 

اگر به جای انحنا، انگشت شست شما صاف بایستد، این نشان دهنده سرسختی و ماهیت تسلط شماست. شما انعطاف پذیر نیستید اما وفاداری به دوستانتان فوق‌العاده ارزشمند است.  

شما همچنین نسبت به خود و دیگران صادق هستید، که باعث می‌شود شما فردی قابل اعتماد باشید. دیگران می‌دانند که پیش شما چه جایگاهی دارند و شما یک دوست خیلی عالی برایشان هستید.  

به شست خود و دوستانتان نگاه کنید، آیا این تست شخصیت درباره شما صادق است؟‌نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

برای کسب درآمد؛ کافیه یکسری قواعدی که ثروتمندان بلد هستن رو تو هم یاد بگیری. اینکه چطوری پول دربیاری و ثروتمند بشی تو جلسه‌ی آموزشی بهت یاد داده شده. بعد ازدیدن این جلسه، زندگیت عوض میشه.
Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.