تست شخصیت شناسی | بگو اول چی دیدی تا بگم ارتباطت با اطرافیان چطوره؟ + مردمک

0 255

تست شخصیت شناسی | بگو اول چی دیدی تا بگم ارتباطت با اطرافیان چطوره؟ + مردمک

یکی از جالب ترین تست های شخصیت شناسی پاسخ به سوال زیر است که می‌تواند راجع به سبک شخصیتی شما اطلاعات جالبی بدهد! پس معطل نکنید و جواب بدهید!

تست شخصیت‌شناسی جدید

به تصویر زیر خوب نگاه کن، در نگاه اول چه چیزی دیدی؟


پیشنهاد ستاره:

پاسخ تست را در پایین صفحه ببین!

.

.

.

.

.

.

 

  • اگر نوزاد را اول دیدید: خلوت کردن با خود را بیشتر از بودن در جمع دیگران ترجیح می دهید و تمایلی به بیرون رفتن زیاد ندارید. شما نباید به خاطر چیزی که هستید احساس گناه کنید، فقط از خودتان بودن لذت ببرید.

  • اگر زوج را دیدید: به دوستانتان اهمیت زیادی می دهید و برای آن‌ها هر کاری انجام می دهید. اما در عین حال، از معاشرت در گروه های خیلی بزرگ یا رفتن به مهمانی های پر سر و صدا لذت نمی برید.

  • اگر درختان را دیدید: همیشه آماده هستید تا چیز جدیدی را تجربه کنید و شخصیتی ماجراجو دارید. تغییر چیزی است که شما دوست دارید و اتفاقاً همواره در پی آن می‌گردید! بنابراین از شرکت در میهمانی های شلوغی که کسی را هم نمی‌شناسید هراسی ندارید!

این تست شخصیت شناسی برای شما چقدر درست بود؟ نطرات و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

برای از بین بردن احساس افسردگی چه کاری انجام دهیم؟

در افسردگی غم به لایه‌های عمیق زندگی نفوذ کرده و اختلالاتی در احساسات و رفتار شما به‌وجود می‌آورد. اگر احساس افسردگی دارید، حتما با کمک یک روانشناس متخصص مشکل را ریشه‌یابی کنید و برای حل آن راهکار بگیرید. برای ارتباط با مشاور متخصص افسردگی روی دکمه زیر کلیک کنید.


آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.