تست شخصیت شناسی جذاب | چهره شما در مورد شما چه می‌گوید؟ + مردمک

0

[ad_1]

تست شخصیت شناسی جذاب | چهره شما در مورد شما چه می‌گوید؟ + مردمک

چهره خودتان را در جلوی آینه مشاهده کنید و ببینید فرم صورتتان به چه صورت است.

عرض و طول صورت شما – اعتماد به نفس

stars
پیشنهاد ستاره

اگر پهنای صورت شما کمتر از ۶۰ درصد طول صورت تان باشد، ذاتاً محتاط هستید. از طرف دیگر، اگر پهنای صورت شما حداقل ۷۰ درصد طول آن است، به شما تبریک می گویم! شما اعتماد به نفس بالا و یک حس قدرت درونی دارید.

فاصله بین چشم و ابرو – دوستی

به فاصله بالای چشم و ابرو توجه کنید. اگر ابروهای شما بالاتر است، برای حریم خصوصی خود ارزش قائل هستید، در حالی که هنوز دوستانه به نظر می آیید و از نظر اجتماعی مهارت دارید. از سوی دیگر، ابروهای پایین نشانگر این است که به راحتی می‌توانید افکار و احساسات خود را به اشتراک بگذارید.

فضای بین چشمان شما – تحمل

 اگر چشمان شما بازتر است، تحمل خطاها و اشتباهات بالایی دارید. سریع قضاوت نمی کنید، و به افراد اجازه می دهید فضای رشد و یادگیری را داشته باشند. اگر چشم‌هایتان نزدیک‌تر به هم باشند، ممکن است متوجه شوید که سطح تحمل شما کم است.

طول فیتروم – حس شوخ طبعی

 محل اتصال عمودی بین پایه بینی و لبه بالایی را اندازه بگیرید. اگر بلند است، ممکن است متوجه شوید که حس شوخ طبعی زیادی دارید. با این حال، اگر فیتروم شما کوتاه‌تر باشد، ممکن است متوجه شوید که نسبت به شوخی حساس‌تر هستید.

شکل لب‌های شما – سخاوتمندی

 اگر لب‌های پرتری دارید، ممکن است متوجه شوید که سخاوتمندتر هستید. اگر لب‌هایتان نازک‌تر هستند، ممکن است متوجه شوید که کمتر حرف می زنید و رک گو هستید .

شکل چین های چشم شما – دید شما به دنیا

 اگر چین های چشم زیاد تری دارید، ممکن است متوجه شوید که دیدگاهی تحلیلی به زندگی دارید. شما فهیم هستید و در تصمیم گیری سریع مهارت دارید.

اگر چین های چشمی نازک دارید، ممکن است متوجه شوید که در جهان بینی خود بیشتر کنش گرا هستید.

رنگ چشمان شما – شخصیت و کشش

اگر چشمان تیره رنگی دارید، دارای کاریزمای طبیعی هستید که دیگران را به سمت شما می کشاند. چشمان شما رسا هستند و تأثیری ماندگاری بر افرادی که ملاقات می‌کنید، می‌گذارد. اگر چشم‌های روشنی دارید، مردم شما را فردی تخیلی و خلاق می‌بینند، با ذهنی که همیشه پر از ایده است.

[ad_2]

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.