تست شخصیت شناسی | سادگی رو ترجیح می‌دی یا پیچیدگی و پر رمز و راز بودن رو؟ + مردمک

0

[ad_1]

تست شخصیت شناسی | سادگی رو ترجیح می‌دی یا پیچیدگی و پر رمز و راز بودن رو؟ + مردمک

انتخاب‌ها و رفتارهای شما منعکس‌کننده شخصیت شما هستند. تست شخصیت‌ شناسی تصویری واقعا می‌تواند زوایای پنهانی شخصیت ما را نشان دهد به شرط آنکه خوب طراحی شده باشد! این تست‌ها به‌طور علمی طراحی شده‌اند تا به طور عمقی در ساختار روان‌شناختی، و فرآیندهای فکری عاطفی و عقلانی شما تحقیق کنند و ویژگی‌های شخصیتی عمیق و پنهانی شما را مشخص کنند.

تست شخصیت سادگی یا پیچیدگی

stars
پیشنهاد ستاره

.

.

.

.

.

.

اگر فواره شماره یک را انتخاب کردید

شما احتمالا فردی هستید که قدردان سادگی هستید و ترجیح می‌دهید همه چیز را ساده و دور از پیچیدگی نگه دارید. این به این معنی نیست که شما قادر به درک مسائل پیچیده نیست، اتفاقا برعکس؛ اما نشان می‌دهد شما برای وضوح و شفافیت بیش از هرچیزی ارزش قائل هستید. شما معتقدید که چیزهای ساده اغلب دارای بیشترین زیبایی و معنا هستند. این ویژگی شخصیتی می‌تواند مثبت و منفی باشد. شما در حل مسئله عالی هستید چون به راحتی حواشی را نادیده گرفته و به اصل موضوع پی می‌برید. از سوی دیگر، ممکن است گاهی اوقات تفاوت‌های ظریف در موقعیت‌های خاص را نادیده بگیرید.

اگر فواره شماره دو را انتخاب کردید

شما احتمالا فردی هستید که عاشق پیچیدگی هستید و از عمیق شدن در مسائل و یافتن لایه‌های معنایی و درگیرشدن با ایده‌ها و افکار پیچیده لذت می‌برید. شما معتقدید که پیچیدگی غنا و تنوع را به زندگی می‌آورد. این ویژگی شخصیتی می‌تواند مثبت و منفی باشد. شما چشم دقیقی برای جزئیات و درک عمیق موضوعات مختلف دارید. با این حال، این عشق به پیچیدگی ممکن است گاهی شما را به فکر کردن بیش از حد در موقعیت‌ها یا غرق شدن در مشکلات سوق دهد.

اگر فواره شماره سه را انتخاب کردید

شما احتمالا ارزش را در پیچیدگی و سادگی تواما می‌بینید. شما می‌دانید که زندگی چندوجهی است – گاهی اوقات لازم است که چیزهای ساده را قدر بدانیم و گاهی اوقات پیچیدگی‌ها را بشناسیم. این رویکرد متعادل دارایی بزرگی به شمار می‌رود چون به شما این امکان را می‌دهد با موقعیت‌ها و افراد مختلف سازگار شوید. این ویژگی شخصیتی ممکن است چالش‌انگیز باشد و شما را گاهی اوقات هنگام تصمیم‌گیری بین عمیق شدن یا ساده نگه‌داشتن مسائل مردد کند. 

در پایان این تست شخصیتی، چه سادگی، پیچیدگی یا ترکیبی از هر دو ویژگی را ترجیح می‌دهید، به یاد داشته‌باشید که هر اولویت  نقاط قوت و ضعف خاص خود را دارد و همه ارزشمند هستند.

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در انتهای همین مطلب با ما به اشتراک بگذارید.

[ad_2]

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.