تست هوش؛ فقط ۲ درصد مردم می توانند کد را در کمتر از ۲۵ ثانیه بشکنند؟ + مردمک

0 215

تست هوش؛ فقط ۲ درصد مردم می توانند کد را در کمتر از ۲۵ ثانیه بشکنند؟ + مردمک

اگر فکر می‌کنید که خیلی باهوش هستید رمز عبور از این کد را بیابید.

شکستن کد می‌تواند یک بازی فوق العاده سرگرم کننده و چالش برانگیز برای همه افراد باشد و برای مهارت‌های حل مسئله و منطق ذهن تمرین خوبی محسوب می‌شود. معماهای شکستن کد، از آن دسته از بازی‌هایی است که هم هیجان انگیز هستند و هم نیاز به خلاقیت و تمرکز دارند. با ما همراه باشید. 

تست هوش شکستن کد

یافتن کد ۳ رقمی صحیح نیاز به بررسی و تمرکز دقیق دارد. باید به نقطه های رنگی ای که بعد از هر ترکیب ۳ عددی قرار می گیرد دقت کنید. هر چندتا نقطه سیاه نشان دهنده تعداد عددهای در هر ردیف است که در کد نهایی نیستند.

پیشنهاد ستاره

نقطه زرد به این معنی است که به همان تعداد اعدادی در آن ردیف هست که در کد نهایی وجود دارد، اما ترتیب قرارگیری آنها درست نیست و نقطه سبز به این معنی است که عددی که در کد نهایی هست در جای درست خودش قرار دارد.

.

.

.

.

.

.

توجه: نقاط رنگی به ترتیب قرار نگرفته اند، بنابراین باید دقت بیشتری داشته باشید. 

.

.

.

.

.

توانستید کد را بشکنید؟ حالا جواب صحیح را مشاهده کنید:

برای کسب درآمد؛ کافیه یکسری قواعدی که ثروتمندان بلد هستن رو تو هم یاد بگیری. اینکه چطوری پول دربیاری و ثروتمند بشی تو جلسه‌ی آموزشی بهت یاد داده شده. بعد ازدیدن این جلسه، زندگیت عوض میشه.

نظرات خود را درباره این نوع معماها و تست هوش‌ها با ما به اشتراک بگذارید و این تست هوش را برای دوستان باهوش خود ارسال کنید.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.