جوش شیرین برای پاک کردن رنگ مو | اگه از رنگ موهات خسته شدی اینجوری پاکش کن + مردمک

0

[ad_1]

جوش شیرین برای پاک کردن رنگ مو | اگه از رنگ موهات خسته شدی اینجوری پاکش کن + مردمک

گاهی اوقات ما موهای خود را رنگ می‌کنیم اما پشیمان می‌شویم. یا از آرایشگرمان راضی نیستیم و یا هر دلیل دیگری می‌تواند باعث این پشیمانی باشد. در این مطلب می خواهیم روشی کاربردی و کم خطر را برای پاک کردن رنگ مو ارائه کنیم. همراه ما باشید.


پیشنهاد ستاره:

پاک کردن رنگ مو با جوش شیرین

خلاص شدن از شر رنگ موی ناخواسته مشکل بزرگی نیست. زمانی که در منزل خود جوش شیرین دارید، نباید نگران این موضوع باشید. با پاک کردن رنگ مو با جوش شیرین به ۲ روش مختلف همراه ما باشید:

۱. مواد مورد نیاز برای پاک کردن رنگ مو با جوش شیرین و شامپو:

جوش شیرین: یک قاشق غذاخوری

شامپو ضد شوره

نرم کننده مو

کاسه پلاستیکی

قاشق

فرآیند:

۱. برای شروع باید موها را با یک شامپوی ضد شوره بشویید. این شامپوها معمولا قوی هستند و می‌توانند در پاک کردن رنگ مو به شما کمک کنند.

۲. در یک کاسه پلاستیکی، جوش شیرین و یک قاشق غذاخوری شامپوی ضد شوره بریزید و با یک قاشق، این دو را با یکدیگر به خوبی مخلوط کنید.

۳. مخلوط جوش شیرین و شامپو ضد شوره را روی موها بمالید و به خوبی موها را با آن ۵ تا ۱۰ دقیقه ماساژ دهید. (اگر موهایتان بلند است، میزان مواد مورد نیاز را بیشتر کنید).

۴. موها را بشویید و بعد برای ۱۵ دقیقه به آن‌ها نرم کننده بزنید تا موها خشک نشوند و بعد از ۱۵ دقیقه، موها را دوباره آبکشی کنید.

برای اثر پذیری بایستی ۳ تا ۴ روز متوالی این کار را انجام دهید. 

۲. مواد مورد نیاز برای پاک کردن رنگ مو با جوش شیرین و سرکه:

جوش شیرین: ۲ قاشق غذاخوری 

 آب: یک و نیم فنجان

سرکه سیب: ۱ قاشق چای خوری 

۵ قطره عصاره معطر (هر عصاره ای که دوست دارید)

فرآیند:

۱. ۲ قاشق غذاخوری جوش شیرین را با نیم فنجان آب مخلوط کنید.

۲. موها را خیس کرده و آن‌ها به خوبی با این ترکیب آغشته کنید و بگذارید ۱۰ دقیقه بماند.

۳. موها را با آب بشویید و آبکشی کنید.

۴. سرکه، آب و عصاره را روی مو ریخته و با آن مو را آبکشی کنید.

برای اثر پذیری بایستی ۳ تا ۴ روز متوالی این کار را انجام دهید. 

این روش به شما در پاک کردن رنگ مو کمک زیادی می‌کند و سرعت آن را بسیار بیشتر می‌نماید. اما اگر به هر دلیلی نمی‌خواهید از جوش شیرین استفاده کنید، می‌توانید برای پاک کردن رنگ مو از روش‌های دیگر هم کمک بگیرید.

نکات:‌

۱. این محصولات به راحتی در دسترس هستند و برای پاک کردن دائمی رنگ مو بسیار مناسب‌اند. دو نوع پاک کننده رنگ مو وجود دارد: کاهنده رنگ مو و پاک کننده رنگ مو. اولین گزینه کمترین آسیب را به مو وارد می‌کند.

۲. نیازی نیست برای پاک کردن رنگ موی نامناسب به سالن‌های آرایشی گران قیمت بروید و هزینه زیادی صرف کنید. تنها کاری که باید انجام دهید ؛ انتخاب مواد مناسب است. همچنین باید به خاطر داشته باشید که بعد از تمامی مراحل از نرم کننده استفاده کنید تا مویی نرم و صاف داشته باشید.

۳. اولین شستشو ممکن است برای پاک کردن کلی مو کافی نباشد. در بیشتر موارد، باید چند بار شستشو صورت گیرد. برای پاک کردن رنگ موهایی که نیمه دائمی هستند بهتر است از آب گرم استفاده کنید. آب گرم باعث خشک شدن موها می‌شود اما استفاده از نرم کننده شرایط را بهبود می‌بخشد.

۴. هرچقدر سریع‌تر رنگ مو را پاک کنید نتایج بهتری دریافت خواهید کرد. متخصصان پیشنهاد می‌کنند دو الی سه روز بعد از رنگ کردن مو این کار صورت گیرد.

۵. زمانی که رنگ موی خود را با جوش شیرین یا سایر محصولات پاک کردید، بهتر است چند ماه از رنگ‌های دیگر استفاده نکنید. استفاده از سایر محصولات آرایشی و بهداشتی نیز می‌تواند به موهای شما آسیب بزند.

آیا شما تا به حال از این روش ها برای پاک کردن رنگ موی خود استفاده کرده‌اید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

درمان ریزش مو؛ موثرترین روش دنیا در سال 2022

دلایل زیادی از جمله استرس، رنگ مو و ژنتیک باعث ریزش مو می‌شوند. بنابراین، اولین مرحله در درمان ریزش مو، کشف علت آن و بعد استفاده از روش درمانی موثر و بدون عوارض جانبی است.
تونیک گیاهی به دلیل اینکه از دل طبیعت و گیاهان ساخته شده، در حال حاضر مطمئن‌ترین روش جهانی درمان ریزش و تقویت ریشه مو شناخته می‌شود.


آیا این مطلب برای شما مفید بود؟[ad_2]

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.