خلاق هستی یا تحلیل گر؟ هر چه در نگاه اول ببینی این بعد از شخصیتت رو نشون میده! + مردمک

0 122

خلاق هستی یا تحلیل گر؟ هر چه در نگاه اول ببینی این بعد از شخصیتت رو نشون میده! + مردمک

اگرچه، هر دو نیمکره مغز ما برای انجام تمام وظایف شناختی با هم کار می‌کنند. با این حال، گفته می‌شود افرادی که مغز چپ فعال‌تری دارند، مسئول تفکر منطقی و تحلیلی هستند، و افرادی که مغز سمت راست فعال‌تر دارند، مسئول تفکر هیجانی و خلاق هستند.

تست شخصیت

stars
پیشنهاد ستاره

.

.

.

.

.

.

.

مردی در حال نواختن ساکسیفون

اگر ابتدا مردی را دیدید که ساکسیفون می نوازد، نشان می‌دهد که منطقی‌تر و تحلیل‌گر هستید. در مجموع نیمکره چپ مغز شما فعال‌تر است. شما ممکن است در ریاضیات و علوم، پیروی از دستورالعمل‌ها و حل مسئله خوب باشید.

شما ممکن است بسیار جزئی گرا، عملی و واقع بین باشید و بر اساس حقایق و شواهد تصمیم می‌گیرید. همچنین احتمالاً منظم و اهل برنامه ریزی هستید و با دیگران ارتباط خوبی دارید. شما افکار خود را به وضوح بیان می کنید.

صورت یک زن

اگر ابتدا چهره یک زن را دیدید، نشان می‌دهد که شما احساساتی‌تر و خلاق‌تر هستید. در مجموع می توان گفت نیمکره راست مغز شما فعال‌تر از سمت چپ است. به همین دلیل ممکن است بسیار تخیلی و شهودی باشید.

شما همچنین ممکن است نسبت به افراد چپ مغز احساساتی‌تر باشید و در بیان احساسات خود خوب عمل کنید. بیشتر افرادی راست مغز هستند در موسیقی و هنر، ارائه ایده‌های جدید و خیال پردازی تبحر دارند.

شما با دیگران همدلی می‌کنید و احسساتشان را درک می‌کنید.

شما در ابتدا چه چیزی دیدید؟‌ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.