رئالیتی شو ناتو؛ دردسر جدید شقایق دهقان + مردمک

0 194

رئالیتی شو ناتو؛ دردسر جدید شقایق دهقان + مردمک

طبق خبرهای به دست آمده، قسمت جدید رئالیتی شو ناتو که شقایق دهقان در آن حضور داشت؛ بعد از انتشار یک قسمت حالا متوقف شده و بازیگران جدیدی در آن حضور پیدا کرده‌اند.

بعد از خبرهای ضد و نقیض، تهیه‌کننده و کارگردان رئالیتی شوی «ناتو» به خبرگذاری ها اعلام کرد که خبر حذف شدن شقایق دهقان از این برنامه درست نیست و در قسمت‌های بعدی حتماً پخش خواهد شد.

پخش نشدن اپیزودهایی که شقایق دهقان در آن حضور دارد؛ باعث شده که در شبکه‌های اجتماعی شایعاتی به گوش برسد. اینکه این بازیگر به علت فعالیت‌های اجتماعی خود، ممنوع الکار شده و حق شرکت در هیچ برنامه‌ای را ندارد.

کارگردان ناتو دلایلی که باعث عدم پخش این قسمت‌ها شده را مشکلات فنی دانست که بعد از برطرف شدن، حتماً پخش خواهد شد. بنابراین حذف شقایق دهقان از این برنامه اصلاً صحت ندارد و شایعه است.

 به گفته وی در این دو قسمت کامران تفتی، هادی کاظمی، کمند امیرسلیمانی و مجید آقاکریمی به همراه شقایق دهقان پنج شرکت‌کنندهٔ حاضر هستند که قسمت‌های ۱۰ تا ۱۲ برنامه را اجرا کرده به رقابت با هم می‌پردازند.

پیشنهاد ستاره

همانطور که می‌دانید رئالیتی شو ناتو به کارگردانی مهدی صفی یار ساخته و تولید شده است و در فیلم‌نت به نمایش در می‌آید و توانسته مخاطبان زیادی را به خود جذب کند.

هر قسمت از این شو با حضور ۵ بازیگر اجرا می‌شود.    

در رئالیتی شوی ناتو، شرکت کننده‌ها باید به ۱۰ پرسش مسابقه که گاهی سخت و گاهی خنده دار هست پاسخ دهند.

برای کسب درآمد؛ کافیه یکسری قواعدی که ثروتمندان بلد هستن رو تو هم یاد بگیری. اینکه چطوری پول دربیاری و ثروتمند بشی تو جلسه‌ی آموزشی بهت یاد داده شده. بعد ازدیدن این جلسه، زندگیت عوض میشه.

در میان این ۵ بازیگر یک نفر نقش ناتو را برعهده دارد که تمام سوالات را از قبل بلد است؛ اما هیچ کس حتی مجری از هویت این شخص مطلع نیست و باید خود را پنهان نگه دارد.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.