روانشناسی شخصیت | یه خورشید انتخاب کن تا بدونی شخصیتت چجوریه!! + مردمک

0

[ad_1]

روانشناسی شخصیت | یه خورشید انتخاب کن تا بدونی شخصیتت چجوریه!! + مردمک

شکل‌ها و تصاویر مورد علاقه ما می‌توانند چیزهای زیادی در مورد ویژگی‌ها و خصوصیات درونی پنهان ما بگویند، همانطور که تست روانشناسی پالت رنگ نشان می‌دهد در این تست روانشناسی شخصیت نیز با انتخاب یک خورشید می توانید چیزهای زیادی درباره خودتان متوجه شوید.

خورشید در طول تاریخ بشر همواره در دین و فرهنگ جایگاه ویژه‌ای داشته است. در این تست از شما می‌خواهیم به ذهن خود استراحت دهید، و با تمرکز کامل به این تصویر نگاه کنید. از میان این ۸ خورشید موجود در تصویر کدام یک نظر شما را به خود جلب می‌کند؟ دقت کنید که اولین انتخاب دقیق‌ترین اطلاعات را به شما می‌دهد. یک خورشید را انتخاب کنید و چیزهای جدیدی درباره خودتان پیدا کنید!

ویدئو تست شخصیت خورشید

 

تفسیر تست شخصیت خورشید

خورشید شماره ۱
خورشید شماره ۱

شماره ۱

ویژگی خاص شخصیت شما این است که مثبت اندیش هستید.همیشه به دنبال راه هایی برای بهتر شدن بوده به راحتی بی انگیزه نمی شوید. همیشه سعی می کنید از موقعیت یا دیدگاه خود دفاع کنید. لیوان شما قطعاً همیشه “نیمه پر” است.

رویکردی که به زندگی خود دارید نه تنها شما را در برابر همه چیز مقاوم می کند، بلکه شما را به یک دوست عالی تبدیل می کند که در هر شرایطی از عزیزانتان حمایت می کند. شما برون گرا هستید، اما گاهی اوقات چیزهایی را برای خود نگه می دارید، زیرا نمی خواهید به کسی صدمه بزنید. این به شما این امکان را می دهد که افراد اطراف خود را به دقت تجزیه و تحلیل کنید و تنها چند دوست را به خود نزدیک کنید، آنهایی که واقعا خوب هستند.

 

خورشید شماره ۲
خورشید شماره ۲

بیشتر بخوانید: با انتخاب یکی از این ۵ خورشید صفتی که باعث درخشش شما می شود را کشف کنید!

شماره ۲

۲ چیز برای شما بسیار مهم است، فضای شخصی شما و احترامی که از طرف همسالان و عزیزان خود دریافت می کنید. بیشتر درونگرا هستید تا برونگرا، از مردم دور نیستیدو دور نمی شوید، فقط محتاطتر از بقیه هستید.

شما برای سادگی، اخلاق خوب مانند صداقت و مهربانی ارزش قائل بوده و همیشه در کنار دوستان خود هستید. بنابراین باید مراقب افرادی باشید که از شما فقط به نفع خود استفاده می کنند. همیشه حس ششم خود را دنبال کنید، زیرا می تواند شما را در این نوع موقعیت ها محافظت کند.

 

خورشید شماره 3
خورشید شماره ۳

شماره ۳

وقتی صحبت از ماجراجویی و دانش جدید به میان می آید، باهوش، بسیار کنجکاو و شجاع هستید. بسیار صادق و شفاف هستید، همچنین ذهن بسیار باز دارید. شما یک رهبر طبیعی هستید و دوست دارید دیگران را رهبری کنید. دیگران نیز به شدت به احساس درست و غلط شما اعتقاد دارند و برای عقاید و نظرات شما ارزش قائل هستند.

 

خورشید شماره ۴
خورشید شماره ۴

شماره ۴

جنبه متمایز شخصیت شما انرژی بی پایان و کنجکاوی بزرگ شماست. با داشتن هزاران ایده به طور همزمان در سر، خود را در ایده ها غرق کرده اید. همیشه می خواهید با چالش های جدیدی روبرو شوید و این چیزی است که واقعاً شما را هیجان زده می کند. شما عشق خود را به زندگی منتقل می کنید. به این ترتیب همیشه سعی می کنید به بهترین شکل زندگی کنید.

و این چیزی است که شما را به یک فرد بسیار موفق تبدیل می کند. فقط مطمئن شوید که حواس شما پرت نمی شود تا بتوانید به اهداف خود برسید.

خورشید شماره ۵
خورشید شماره ۵

شماره ۵

شما توانایی و تمایل استثنایی برای کمک به افراد در مشکلاتشان دارید. عاشق کمک کردن به افراد نیازمند هستید، و گاهی اوقات ممکن است احساس کنید که یک عقده قهرمانبودن دارید، زیرا چه کسی جز شما می تواند جهان را نجات دهد؟ پرتوی از نور و الهام بخش زندگی دیگران هستید. در نهایت باید گفت که فرد باهوشی هستید، اما همیشه افکار خود را با دیگران در میان نمی گذارید.

خورشید شماره ۶
خورشید شماره ۶

شماره ۶

افرادی که این خورشید را انتخاب می کنند معمولاً بسیار شاد هستند، آنها عاشق سرگرمی هستند و از هر جزئیات کوچک زندگی لذت می‌برند. هر مانعی بر سر راه شما دلیل خوبی برای یادگیری چیزهای جدید است. به خاطر انتقاد فرار نمی‌کنید و همیشه رفتار دوستانه و بشاش خود را با دیگران حفظ می‌کنید. مردم شما را فردی قابل اعتماد و با مهارت های رهبری بسیار می شناسند.

خورشید شماره ۷
خورشید شماره ۷

شماره ۷

شما به راحتی از چالش‌های جدید الهام می‌گیرید و برای رسیدن به آن‌ها تمام تلاش خود را می‌کنید. در واقع، تعداد زیادی چالش در زندگی وجود دارد که یک عمر برای رسیدن به آنها کافی نیست. اگر می‌خواهید رویاهای بزرگتان محقق شوند، باید تصمیم بگیرید که کدام یک برای شما مهم‌تر هستند. دیگران شما را فردی پرانرژی و با پشتکار می بینند که هرگز تسلیم نمی شود. شما تأثیر مثبتی بر دیگران دارید.

خورشید شماره ۸
خورشید شماره ۸

شماره ۸

صبر و تحمل شما حسادت برانگیز است. کینه‌ای به دل نمی‌گیرید و به راحتی آزرده نمی‌شوید. به عنوان یک فرد، شما فوق العاده بالغ هستید، کسی که دوست دارد به مسائل فکر کند و از اشتباهات اجتناب کند. اگرچه عشق و سایر احساسات برای شما مهم هستند، اما تمایل دارید آنها را کنار بگذارید و به ذهن منطقی و باهوش خود اولویت دهید.

شما کدام خورشید را انتخاب کردید؟ آیا این تست روانشناسی چیزهای صحیحی درباره شخصیت شما گفت؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: brightside

[ad_2]

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.