رونمایی بهرنگ علوی از کراش خود در تردز + مردمک

0 219

رونمایی بهرنگ علوی از کراش خود در تردز + مردمک

بهرنگ علوی یکی از بازیگران خوب سینمای ایران، تصمیم گرفت با یک عکس از همسر یا به اصطلاح کراش خود در شبکه اجتماعی تردز رونمایی کند.

بهرنگ علوی که به تازگی عضو شبکه اجتماعی تردز شده، تصمیم گرفته روالی متفاوت از سایر اکانت های شبکه های اجتماعی خود را در پیش بگیرد و به اصلاح خودمانی‌تر و صمیمی‌تر شود.

این فضای صمیمی و نزدیک تردز باعث شده تا این بازیگر سینما، با انتشار یک عکس نصف و نیمه از یک زن، از آن به عنوان کراش خود نام ببرد.

وی با رونمایی از کراش خود در شبکه اجتماعی تردز پست کرد:

پیشنهاد ستاره

اما واقعا این زن همسر بهرنگ علوی است؟ یا این فقط یک رشته پیام جنجالی برای جذب فالوور بیشتر در شبکه های اجتماعی است و یا می‌خواهد به قول معروف با سام درخشانی کل کل کند.

همانطور که می‌دانید سام درخشانی نیز هم در اینستا و هم در شبکه جدید تردز، جنجال زیادی به پا کرده است و با استوری ها و پست های خود توجه‌ی همه را به خود جلب کرده است.

طبق اخبار رسمی بهرنگ علوی با ۴۲ سال هنوز مجرد است و دلیل ازدواج نکردن خود را مشغله‌ی کاری و نداشتن فرصت می‌داند؛ اما آیا این بازیگر خوش چهره‌ی سینما توانسته برای خود همسری انتخاب کند؟

برای کسب درآمد؛ کافیه یکسری قواعدی که ثروتمندان بلد هستن رو تو هم یاد بگیری. اینکه چطوری پول دربیاری و ثروتمند بشی تو جلسه‌ی آموزشی بهت یاد داده شده. بعد ازدیدن این جلسه، زندگیت عوض میشه.

وی با سریال هشت و نیم دقیقه توانست در صدا و سیما معروف شود و فیلم های موفق زیادی را در کارنامه‌ی خود دارد.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.