فال روزانه شنبه 20 آبان 1402 + مردمک

0 38

فال روزانه شنبه 20 آبان 1402 + مردمک

موقعیت خورشید در فال روزانه

خورشید در موقعیت عقرب (Scorpio)

فال روزانه فروردین
فال روزانه متولدین فروردین

امروز چه شکلی هستید؟! 😉
ویژگی اصلی شما مدیر بودن
سیاره شما مریخ
سنگ ماه تولد الماس
رنگ مورد علاقه قرمز مایل به زرد
نقاط قوت باهوش، قاطع، ماجراجو

فروردین ماهی عزیز…
این روزها مشکلات متعددی را پشت سر گذاشته‌اید اما به نتیجه آن می‌ارزید. ثمره این سختی‌ها پیشرفت قابل توجهی در زندگیتان بوده است. نگران آینده نباشید و خود را برای رسیدن به پول و درآمد بیشتر به این طرف و آن طرف نزنید. البته این را هم در ذهن داشته باشید که بدون تلاش کردن به نتیجه‌ای نخواهید رسید ولی نه در حدی که آرامشتان را فدای آسایش کنید.

فال روزانه اردیبهشت
فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز چه شکلی هستید؟! 😕
ویژگی اصلی شما با اراده و مصمم
سیاره شما زمین
سنگ ماه تولد زمرد
رنگ مورد علاقه صورتی جیغ
نقاط قوت سخت کوش، شجاع، صادق

اردیبهشت ماهی عزیز…
برای یکی از نزدیکانتان که به تازگی دچار مشکل یا بیماری شده نگرانید و از طرفی سکوت او نسبت به این موضوع شما را نگران تر کرده است. اگر نتوانستید با او تماس بگیرید یا تماستان بی جواب ماند او را به حال خود بگذارید تا بتواند به تدریج با مشکلش کنار بیاید. تنها می‌توانید با یک پیام به او بگویید که اگر نیاز به کمک داشت می‌تواند روی شما حساب کند. خرید کردن امروز به صلاح شما نیست. ممکن است زیاد از حد خرج کنید و در نهایت از خریدتان هم راضی نباشید.

فال روزانه خرداد
فال روزانه متولدین خرداد

امروز چه شکلی هستید؟! 😍
ویژگی اصلی شما ارتباطات بالا
سیاره شما عطارد
سنگ ماه تولد عقیق
رنگ مورد علاقه زرد
نقاط قوت شوخ طبع، خوش صحبت، همه کاره

خردادماهی عزیز…
امروز حتی اگر به طور مستقیم پولی به دستتان نرسید فرصت مالی خوبی پیش رویتان قرار می‌گیرد. در فکر خرید وسایل جدید برای خانه هستید و این فرصت به زودی برایتان محیا می‌شود. بهتر است زودتر اقدام کنید تا با تورم‌های جدید روبرو نشوید! البته دقت داشته باشید که خرج بیهوده نکنید و هنگام خرید دقت کافی را به کار برید تا از پولتان استفاده مفید کرده باشید. 

فال روزانه تیر
فال روزانه متولدین تیر

امروز چه شکلی هستید؟! 😊
ویژگی اصلی شما احساسی
سیاره شما ماه
سنگ ماه تولد مروارید
رنگ مورد علاقه نقره ای
نقاط قوت خود آموز بودن، پرورش دادن

تیرماهی عزیز…
گاهی با گذشت زمان در مورد اهداف یا دیدگاه‌هایی که زمانی از آنها بسیار مطمئن بوده‌ایم دچار تردید می‌شویم. پس لجبازی را کنار بگذارید، اکنون زمان بررسی دوباره نظرات یا برنامه‌هایی است که از قبل داشته‌اید و می‌توانید با ایجاد تغییراتی، آنها را با شرایط زمانی و مکانی جدید منطبق کنید. منطقی باشید و در عین حال اجازه دهید جسارتتان بر ترس‌هایتان غلبه کند. با این کار می‌توانید خود را از محدودیت‌هایی که خوداتان ایجاد کرده‌اید رها کنید. انعطاف پذری نه تنها نشانه ضعف نیست بلکه هوش و قدرت شما در سازگاری با جریان زندگی را نشان می‌دهد.

فال روزانه مرداد
فال روزانه متولدین مرداد

امروز چه شکلی هستید؟! 🙃
ویژگی اصلی شما خلاق بودن
سیاره شما خورشید
سنگ ماه تولد یاقوت
رنگ مورد علاقه طلایی
نقاط قوت شجاعت، راستی، اعتماد به نفس بالا

مردادماهی عزیز…
احساس می‌کنید که زمین زیر پایتان ترک خورده است و شما امنیت کافی را برای قدم زدن روی آن ندارید. اما حتی در این شرایط هم بدبینی و ترس را کنار بگذارید و بر ایده های خلاقانه خود تکیه کنید. با اعتماد به نفس کافی به نتیجه دلخواه تان خواهید رسید. شما فردی هستید که هر کسی دوست دارد با شما در ارتباط باشد اما خودتان را به کم نفروشید. به دنبال رابطه های بلند مدت باشید. در غیر این صورت تنها وقت با ارزش وانرژی‌تان را هدر خواهید داد.

فال روزانه شهریور
فال روزانه متولدین شهریور

امروز چه شکلی هستید؟! 😪
ویژگی اصلی شما ریزبین
سیاره شما عطارد
سنگ ماه تولد زبرجد
رنگ مورد علاقه آبی دریایی
نقاط قوت دقیق، منظم، کارآمد

شهریورماهی عزیز…
اکنون زمان خوبی برای شروع رابطه های تازه است. اگر شخصی که برایتان آشنا است با پیشنهاد جدیدی به سراغتان آمد با ذهنی باز این پیشنهاد را با ذهنی باز مورد بررسی قرار دهید. پیش از برداشتن هر قدمی جوانب مختلف را در نظر گرفته و ریسک های موجود را بررسی کنید، اما اکنون برای شما زمان خیلی خوبی برای شروع کارهای تازه می‌تواند باشد. موفقیت و خوش شانسی در راه هستند، گوش ها و چشم هایتان را خوب باز کنید تا این فرصت‌ها را از دست ندهید. امروز شاید خبرهای مهمی از کسی که دوست دارید بشنوید که می‌توانند اثرات قابل توجهی روی رابطه شما و آینده آن داشته باشند.

فال روزانه مهر
فال روزانه متولدین مهر

امروز چه شکلی هستید؟! 😎
ویژگی اصلی شما هماهنگ بودن
سیاره شما زهره
سنگ ماه تولد عقیق
رنگ مورد علاقه صورتی کم رنگ
نقاط قوت سیاست مدار، جذاب

مهرماهی عزیز…
امروز با سرعت خوبی در حال طی کردن مسیر رسیدن به هدف هستید که صدایی از درون شما را از حرکت باز می‌دارد. هر چه شما سرعت تان را بیشتر می‌کنید، ندای درون تان شما را به آهسته تر رفتن تشویق می‌کند. بهتر است آن را نادیده نگیرید و کمی استراحت کنید. امروز به جای انجام کارهای جدی و مهم و بیرون رفتن از خانه، به کارهای خانه رسیدگی کنید و وقت تان را در کنار دیگر اعضای خانواده بگذرانید. در خانه ممکن است صحبت هایی بشنوید که از آن بی خبرید، ساده از آنها نگذرید زیرا موضوع مهمی در میان است.

فال روزانه آبان
فال روزانه متولدین آبان

امروز چه شکلی هستید؟! 🙄
ویژگی اصلی شما با استقامت
سیاره شما پلوتون
سنگ ماه تولد یاقوت زرد
رنگ مورد علاقه سفید
نقاط قوت قدرتمند بودن، سازگاری

آبان ماهی عزیز…
امروز دل و قلبتان گرفته و کشتی‌های در حال غرق شدن هستند. شاید خودتان متوجه دلیل این موضوع نباشید، اما می‌توانید افکار و احساستان را با دیگران به اشتراک بگذارید. حرف زدن با دوستان و نزدیکانتان به شما کمک خواهد کرد تا به احساسات خود مسلط شوید و به حالات روحی خود پی ببرید. در هیچ کاری عجله نکنید و اجازه ندهید دیگران شما را به تعجیل وادار کنند و شما را متقاعد به انجام کاری و یا پذیرفتن چیزی کنند که به نظر شما درست نیست. در روابط عاطفیتان به هیچ عنوان اقدامات ناگهانی و حساب شده نکنید و پیش از هر قدم بزرگی تمام جوانب را به خوبی در نظر بگیریدو به آرامی و با قدم های مطمئن به سوی هدفتان پیش بروید.

فال روزانه آذر
فال روزانه متولدین آذر

امروز چه شکلی هستید؟! 😁
ویژگی اصلی شما مدبر
سیاره شما مریخ
سنگ ماه تولد الماس
رنگ مورد علاقه قرمز مایل به زرد
نقاط قوت باهوش، قاطع، ماجراجو

آذرماهی عزیز…
امروز می‌توانید از افرادی که وضعیتی مشابه به شما دارند درس بگیرید. آن‌ها این توانایی را دارند که به راحتی خود با شرایط وفق یابند و بی آنکه خودشان را درگیر حواشی اطراف کنند به سراغ اصل مطلب بروند. جهان پیرامون ما همواره در حال تغییر است بنابراین ما برای پیشرفت در زندگی و حرکت رو به جلو بایستی بتوانیم خودمان را با آن تطبیق دهیم قبل از آنکه خیلی دیر شود. در روابط عاطفیتان زیاد نمی‌توانید روی عقل و منطقتان حساب باز کنید، پس چشم هایتان را ببندید و بگذارید احساس قلبیتان شما را راهنمایی کند.

فال روزانه دی
فال روزانه متولدین دی

امروز چه شکلی هستید؟! 😤
ویژگی اصلی شما جاه طلبی
سیاره شما زحل
سنگ ماه تولد لعل
رنگ مورد علاقه خاکستری
نقاط قوت منظم بودن، شکیبایی

دی ماهی عزیز…
با اینکه دیروز روز خوبی بود ولی شما حوصله چندانی برای شروع یک روز جدید را ندارید. شما می‌توانید از این فرصت استفاده کرده و در پشت صحنه قرار گرفته و برای بخشیدن اعتماد به نفس به اطرافیانتان و کمک کردن به آن‌ها به طور سازنده تلاش کنید. این کار نه تنها باعث دیده نشدن شما نخواهد شد، بلکه احترام و علاقه ای که دیگران به شما دارند را بیشتر نیز خواهد کرد. لزومی ندارد که سعی کنید کارهایتان را نمایش داده و همه را از آن‌ها آگاه کنید، درست زمانی که اصلاً انتظارش را ندارید دیده و تحسین خواهید شد. در مورد مسائل عاطفی به نفعتان است که کمی با منطق رفتار کنید، هر چند که این روش مورد علاقه‌تان نیست.

فال روزانه بهمن
فال روزانه متولدین بهمن

امروز چه شکلی هستید؟! 🤔
ویژگی اصلی شما هنجارشکن
سیاره شما اورانوس
سنگ ماه تولد یاقوت ارغوانی
رنگ مورد علاقه آبی
نقاط قوت انسان دوست، مدرن، تحلیل کننده

بهمن ماهی عزیز…
امروز خود شما بیشتر از هر کسی در زندگیتان نقش دارید. کوچک‌ترین حرکتی می‌تواند در آینده‌تان تأثیر گذار ‌باشد بنابراین بایستی کارهایتان را با دقت بیشتری انجام دهید. اطرافیانتان به راحتی با شما ارتباط برقرار می‌کنند و آنقدر حواستان به دیگران پرت شده است که از خود و آنچه که باید انجام دهید فاصله گرفته‌اید. اگر در یک رابطه احساسی هستید سعی کنید در بیان احساساتتان نهایت صداقت را به خرج دهید، این کار رابطه شما را بسیار پایدار خواهد کرد.

فال روزانه اسفند
فال روزانه متولدین اسفند

امروز چه شکلی هستید؟! 😇
ویژگی اصلی شما دلسوز
سیاره شما نپتون
سنگ ماه تولد زمرد کبود
رنگ مورد علاقه بنفش
نقاط قوت آرمان گرایی، معنوی بودن

اسفند ماهی عزیز…
امروز می‌خواهید کسی را که با رفتارهایش باعث دلخوری اطرافیانتان شده‌است، سر جایش بنشانید؛ شما هیچ‌گاه حاضر به پذیرفتن این مسئله نبوده‌اید ولی دیگر صبرتان لبریز شده است و می‌خواهید این موضوع را همین جا تمامش کنید. مسلما افراد دیگری نیز با این قضیه مشکل داشته‌اند،‌ اما فقط شما هستید که می‌توانید این کار را انجام دهید. این کار شما باعث قوت قلب دیگران شده و آن‌ها نیز شما را همراهی می‌کنند. امروز حس ششم و قدرت تخیل شما به طور ایده‌الی کار می‌کند؛ اگر قصد شروع کار جدیدی را دارید می‌توانید از همین امروز به آن فکر کنید و برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام دهید.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.