فال روزانه پنجشنبه 23 آذر 1402 + مردمک

0 14

فال روزانه پنجشنبه 23 آذر 1402 + مردمک

موقعیت خورشید در فال روزانه

خورشید در موقعیت قوس (Sagittarius)

فال روزانه فروردین
فال روزانه متولدین فروردین

امروز چه شکلی هستید؟! 😊
ویژگی اصلی شما مدیر بودن
سیاره شما مریخ
سنگ ماه تولد الماس
رنگ مورد علاقه قرمز مایل به زرد
نقاط قوت باهوش، قاطع، ماجراجو

فروردین ماهی عزیز…
این روزها درگیر مسائل کاری و تحصیلی هستید و پروژه‌هایتان دارد به سرانجام می‌رسد. دلتان برای غرق شدن در خیالات و رویاپردازی تنگ شده اما فعلا فرصت این کارها را ندارید. وقتی پروژه‌هایتان را به پایان برسانید به اندازه کافی فرصت برای رویاپرازی و عملی کردن ایده‌های جدیدتان خواهید داشت. درست است که سرتان شلوغ است اما مراقب باشید از توجه کردن به خودتان غافل نشوید. 

فال روزانه اردیبهشت
فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز چه شکلی هستید؟! 😅
ویژگی اصلی شما با اراده و مصمم
سیاره شما زمین
سنگ ماه تولد زمرد
رنگ مورد علاقه صورتی جیغ
نقاط قوت سخت کوش، شجاع، صادق

اردیبهشت ماهی عزیز…
شما بسیار مهربانید و برای روابط عاطفی خود با اطرافیان زیاد از خودتان مایه می‌گذارید. همین امر شما را نسبت به بازخوردهای آنان حساس کرده است و حس می‌کنید به اندازه‌ای که تلاش کرده‌اید مورد توجه قرار نمی‌گیرید. احساس تنهایی می‌کنید و ممکن است به قدری در لاک خود فرو بروید که در برابر نزدیک شدن دیگران به خودتان حالت دفاعی بگیرید. اما اجازه ندهید فاصله‌اتان با دیگران زیاد شود و به آنها فرصت دهید تا بی‌توجهی‌هایشان را جبران کنند.

فال روزانه خرداد
فال روزانه متولدین خرداد

امروز چه شکلی هستید؟! 😕
ویژگی اصلی شما ارتباطات بالا
سیاره شما عطارد
سنگ ماه تولد عقیق
رنگ مورد علاقه زرد
نقاط قوت شوخ طبع، خوش صحبت، همه کاره

خردادماهی عزیز…
امروز آرامشی سراسر قلبتان را خواهد گرفت. اضطراب‌ها به زودی تمام شده و افکار پریشان از ذهن‌تان بیرون خواهند رفت. اگر چه مشکلات و مسائلی که باب میلتان نبوده هنوز وجود دارند ولی این دلیل نمی‌شود که خودتان را در تنگنای غم و ناراحتی قرار دهید. گره‌های کوری در رابطه عاطفیتان ایجاد شده که فقط با منطق و استدلال می‌توانید آن‌ها را باز کنید.

فال روزانه تیر
فال روزانه متولدین تیر

امروز چه شکلی هستید؟! 😀
ویژگی اصلی شما احساسی
سیاره شما ماه
سنگ ماه تولد مروارید
رنگ مورد علاقه نقره ای
نقاط قوت خود آموز بودن، پرورش دادن

تیرماهی عزیز…
امروز روابط اجتماعی زیادی را چه حضوری و چه به شکل رد و بدل کردن پیام در شبکه‌های اجتماعی زمان زیادی از شما می‌گیرد و مجبور خواهید شد برای انجام تمام وظایف روزانه‌اتان از کسی کمک بگیرید. مطمئن باشید همیشه کسی هست که بتوانید بخشی از مسئولیت‌هایی که بر دوش دارید را به او واگذار کنید. به نظر می‌رسد با همسرتان بر سر موضوعی توافق ندارید، غرورتان را کنار بگذارید و به حرف‌های او نیز بی طرفانه گوش کنید تا بتوانید در نهایت به نتیجه‌ای برسید که هردویتان راضی باشید.

فال روزانه مرداد
فال روزانه متولدین مرداد

امروز چه شکلی هستید؟! 😪
ویژگی اصلی شما خلاق بودن
سیاره شما خورشید
سنگ ماه تولد یاقوت
رنگ مورد علاقه طلایی
نقاط قوت شجاعت، راستی، اعتماد به نفس بالا

مردادماهی عزیز…
مدتی است که مشغله زندگی شما را از خودتان غافل کرده است. امروز به خودتان برسید و سعی کنید تا خستگی روزهای قبل را از تن به در کنید. این استراحت نه تنها حال خودتان را خوب می‌کند بلکه باعث می‌شود در برخورد با دیگران نیز رفتار درست‌تری داشته باشید و آنان نیز آرامش بیشتری را در کنار شما تجربه کنند. نباید مسائل یا مشکلات داخل خانه یا محیط کار باعث شود از کوره در بروید. خود را کنترل کرده و با آرامش مسائل را حل کنید.

فال روزانه شهریور
فال روزانه متولدین شهریور

امروز چه شکلی هستید؟! 😤
ویژگی اصلی شما ریزبین
سیاره شما عطارد
سنگ ماه تولد زبرجد
رنگ مورد علاقه آبی دریایی
نقاط قوت دقیق، منظم، کارآمد

شهریورماهی عزیز…
امروز همه چیز آنطور که شما مایلید پیش خواهد رفت. سختگی‌های این مشکلات اخیر برطرف شده و کمی احساس آرامش خواهید کرد. امروز به دیدن دوستان و آشنایان رفته و اگر دلخوری و کینه‌ای بین شما هنوز باقی مانده است آن را بر طرف کنید. از صداهای طبیعت اطرافتان انرژی بگیرید و خود را آرام کنید. هیچ وقت نظر شما با تمامی اطرافیانتان یکسان نیست. اگر شخصی به مخالفت شما بپاخواست با منطق و استدلال او را قانع نمایید.

فال روزانه مهر
فال روزانه متولدین مهر

امروز چه شکلی هستید؟! 😍
ویژگی اصلی شما هماهنگ بودن
سیاره شما زهره
سنگ ماه تولد عقیق
رنگ مورد علاقه صورتی کم رنگ
نقاط قوت سیاست مدار، جذاب

مهرماهی عزیز…
آیا شما روی آن چه در دنیای اطرافتان می‌گذرد هیچ تأثیری دارید؟ امروز این سوال خیلی مهم ذهن‌تان را بهخود مشغول کرده است. حتی اگر شما انسان فعالی باشید که خیلی خوب می داند چطور باید نسبت به هر وضعیتی واکنش نشان بدهد، نباید خیلی تصمیمات ناگهانی بگیرید. شما نقش خاصی را باید ایفا کنید که به هیچ عنوان نباید تحت تأثیر شرایط عاطفی شما قرار بگیرد. سعی کنید پیش از انجام هر کار دیگری کارهای روزمره تان را انجام دهید تا بعدا بتوانید سر فرصت و با خیال راحت از روز تعطیلتان لذت ببرید. عمل گرایی شما و میزان کارایی بالایی که دارید هدیه با ارزشی است که نباید اهمیت آن را دست کم بگیرید.

فال روزانه آبان
فال روزانه متولدین آبان

امروز چه شکلی هستید؟! 😉
ویژگی اصلی شما با استقامت
سیاره شما پلوتون
سنگ ماه تولد یاقوت زرد
رنگ مورد علاقه سفید
نقاط قوت قدرتمند بودن، سازگاری

آبان ماهی عزیز…
امروز لیستی به نظر بی پایان از کارهایی که باید انجام دهید شما را دچار نگرانی و استرس کرده است. در واقع شما آنقدر مسئولیت قبول کرده‌اید که می‌توانند تمام برنامه‌هایتان را بهم بریزند. سعی نکنید همه کارها را همین حالا انجام دهید، بعضی از این کارها فوریت چندانی ندارند و بعدا هم می‌توانید سر حوصله آنها را به انجام برسانید، پس نگران هیچ چیز نباشید و آن کارهایی که اولویت بیشتری دارند را با دقت و حوصله انجام دهید. هر جا دیدی ذهن‌تان یاریتان نمی‌کند دست از کار کردن کشیده و با انجام کارهایی مثل یوگا و یا مدیتیشن آرامش را به خودتان بازگردانید. باور کنید نیم ساعتی که به این کار اختصاص می‌دهید برنامه روزانه تان را به هم نخواهد ریخت.

فال روزانه آذر
فال روزانه متولدین آذر

امروز چه شکلی هستید؟! 😥
ویژگی اصلی شما مدبر
سیاره شما مریخ
سنگ ماه تولد الماس
رنگ مورد علاقه قرمز مایل به زرد
نقاط قوت باهوش، قاطع، ماجراجو

آذرماهی عزیز…
این که در میان تمام کارهای امروزتان بتوانید وقتی هم برای تفریح و خوشگذرانی خالی کنید خوش شانسی خیلی بزرگی خواهد بود که باید برای آن شکرگزار باشید. ولی شما به جای این که فرصت به دست آمده را غنیمت بشمارید ترجیح می‌دهید کارهای نیمه کاره خود را به اتمام رسانده و یا حتی اضافه کاری کنید. در انجام کارهایتان هم از هیچ کسی کمک نمی‌خواهید و از نتیجه کارتان هم راضی هستید و فکر می‌کنید که خودتان به تنهایی می‌توانید از پس آن بربیایید. مهم این است که خودتان از شرایط خود راضی باشید، ولی کمی استراحت در روز تعطیل حق مسلم هر کسی است، پس حق خودتان را نخورید.

فال روزانه دی
فال روزانه متولدین دی

امروز چه شکلی هستید؟! 😏
ویژگی اصلی شما جاه طلبی
سیاره شما زحل
سنگ ماه تولد لعل
رنگ مورد علاقه خاکستری
نقاط قوت منظم بودن، شکیبایی

دی ماهی عزیز…
امروز حالتان خیلی خوب است و خوشحالید، اما در نظر داشته باشید که حال دیگران لزوما مثل شما نیست، پس اگر می‌بینید کسی بی‌حوصله و بدخلق است بیش از حد برای سرحال کردن او تلاش نکنید، زیرا ممکن است با واکنش های نه چندان خوشایندی مواجه شوید! برای مدتی انتظار موفقیت‌های خیلی بزرگ و یک شبه نداشته باشید و سعی کنید قدم به قدم برای رسیدن به آنچه می‌خواهید پیش بروید تا هم در مسیرتان دچار نا امیدی نشوید و هم خودتان را خیلی خسته نکنید و هر چند دیرتر اما در آرامش به هدفتان برسید. بدبینی نسبت به رابطه عاطفیتان را کنار گذاشته و به خودتان و طرف مقابلتان فرصت کافی برای پیدا کردن شناخت بیشتر نسبت به یکدیگر بدهید.

فال روزانه بهمن
فال روزانه متولدین بهمن

امروز چه شکلی هستید؟! 🤔
ویژگی اصلی شما هنجارشکن
سیاره شما اورانوس
سنگ ماه تولد یاقوت ارغوانی
رنگ مورد علاقه آبی
نقاط قوت انسان دوست، مدرن، تحلیل کننده

بهمن ماهی عزیز…
امروز ممکن است در خرج کردن پول هایتان بی احتیاطی کنید و یا در مورد اطرافیانتان قضاوت درستی نداشته باشید، این ابهام در نگرش و رفتارتان از شرایط کیهانی فعلی ریشه می‌گیرد. ولی خوشبختانه آنقدر منطقی هستید که بتوانید نگرش خود را تصحیح کرده و رفتار درستی داشته باشید. اجازه ندهید تضاد بین خواسته های شخصی و مسئولیت های اجتماعیتان باعث دلسردی شما بشود. با برنامه ریزی درست می‌توانید برای هر دوی آنها به اندازه کافی وقت بگذارید. اگر کارهایتان را درست و به موقع انجام دهید می‌توانید چند ساعتی را هم برای خودتان و عزیزانتان وقت بگذارید و خستگی یک روز پرمشغله را از تن به در کنید.

فال روزانه اسفند
فال روزانه متولدین اسفند

امروز چه شکلی هستید؟! 🙄
ویژگی اصلی شما دلسوز
سیاره شما نپتون
سنگ ماه تولد زمرد کبود
رنگ مورد علاقه بنفش
نقاط قوت آرمان گرایی، معنوی بودن

اسفند ماهی عزیز…
پروژه بلند مدتی را آغاز کرده بودید که امروز به نتیجه می‌رسد بهتر است این موفقیت را جشن بگیرید و اعتماد به نفس خود را در دیگر زمینه ها نیز بالا ببرید. شما قادرید تا هر اتفاقی را به بهترین نحو کنترل کنید پس از پذیرفتن مسئولیت های جدید نترسید. احساس می‌کنید که یکی از دوستان تان به شما خیانت می‌کند، بهتر است به جای قضاوت بی جا، خوب از صحت منابع مورد نظر اطلاع یابید سپس وارد عمل شوید. از پیدا کردن دوستان جدید نیز غافل نشوید که شادی را به زندگی تان می آورند.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.