فال روزانه چهارشنبه 22 آذر 1402 + مردمک

0 14

فال روزانه چهارشنبه 22 آذر 1402 + مردمک

موقعیت خورشید در فال روزانه

خورشید در موقعیت قوس (Sagittarius)

فال روزانه فروردین
فال روزانه متولدین فروردین

امروز چه شکلی هستید؟! 🤩
ویژگی اصلی شما مدیر بودن
سیاره شما مریخ
سنگ ماه تولد الماس
رنگ مورد علاقه قرمز مایل به زرد
نقاط قوت باهوش، قاطع، ماجراجو

فروردین ماهی عزیز…
در حال طی کردن یک مسیر آرام هستید اما بیش از حد مطمئن نباشید، هر لحظه ممکن است موانعی بر سر راهتان ایجاد شود و شما را با چالش روبرو کند. مسیرهای فرعی همیشه هم بد نیست،‌ خیلی اوقات شما را با فرصت‌هایی جدید و هیجان انگیزی روبرو می‌کند. به سادگی بی خیال فرصت‌هایی نشوید که زندگی بر سر راهتان می‌گذارد.

فال روزانه اردیبهشت
فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز چه شکلی هستید؟! 😅
ویژگی اصلی شما با اراده و مصمم
سیاره شما زمین
سنگ ماه تولد زمرد
رنگ مورد علاقه صورتی جیغ
نقاط قوت سخت کوش، شجاع، صادق

اردیبهشت ماهی عزیز…
امروز خوشحال هستید به خاطر اینکه مهمانی دارید که برایتان خبرهای مسرت بخشی خواهد داشت که در زندگی و سرحال بودن شما موثر است این خبر ممکن است در مورد شغل یا ازدواج باشد یا مسافرتی در پیش خواهید داشت و اعضای خانواده هم در این امر شما را همراهی خواهند کرد. در کنار مهمانتان اوقات خوشی را سپری کنید و از با هم بودن لذت ببرید.

فال روزانه خرداد
فال روزانه متولدین خرداد

امروز چه شکلی هستید؟! 🙃
ویژگی اصلی شما ارتباطات بالا
سیاره شما عطارد
سنگ ماه تولد عقیق
رنگ مورد علاقه زرد
نقاط قوت شوخ طبع، خوش صحبت، همه کاره

خردادماهی عزیز…
لزومی ندارد همیشه حرف تو عملی شود. می‌توانی دیگران را در رفتار و عمل کاملا آزاد بگذاری و سپس نتیجه تلاش‌های مثبت‌شان را ببینی. از بحث و درگیری با اطرافیان اجتناب کن و ذهنت را روی هر موضوعی که به تو آرامش و حس خوب می‌دهد متمرکز کن تا هم کارهایت به موقع و درست پیش برود و هم لحظات بهتری را در طول روز سپری کرده باشی.

فال روزانه تیر
فال روزانه متولدین تیر

امروز چه شکلی هستید؟! 🥰
ویژگی اصلی شما احساسی
سیاره شما ماه
سنگ ماه تولد مروارید
رنگ مورد علاقه نقره ای
نقاط قوت خود آموز بودن، پرورش دادن

تیرماهی عزیز…
امروز به آرامش ذهنی نیاز دارید. مدتی است که بدون دلیل خاصی ذهن‌تان مشغول اتفاقات گذشته شده است. بیشتر از این ذهن خود را مشغول  این افکار پوچ نکنید.  کمی برای خود خلوت کرده و ذهن خود را رها کنید. در مقابل بدی دیگران روی خوش نشان دهید. بدی را با بدی جواب ندهید! با این رفتار لطف زیادی در حق خود خواهید کرد، چراکه ذهن شما درگیر افکار مرتبط با رفتار عجولانه نخواهد شد. امروز به تغییر طراحی دکوراسیون خانه خود فکر کنید، این کار روش بسیار خوبی برای تغییر روحیه شماست.

فال روزانه مرداد
فال روزانه متولدین مرداد

امروز چه شکلی هستید؟! 😉
ویژگی اصلی شما خلاق بودن
سیاره شما خورشید
سنگ ماه تولد یاقوت
رنگ مورد علاقه طلایی
نقاط قوت شجاعت، راستی، اعتماد به نفس بالا

مردادماهی عزیز…
هر کسی در وجود خود عیوبی دارد. پنهان کردن این ضعف‌ها از دیگران به معنای برطرف کردن آن‌ها نیست. شما باید امروز با خودتان رو راست و مشکلاتتان را بنیادین حل کنید. هیچ کس انتظار ابرقرمان بودن از شما را ندارد پس با دوستان نزدیکتان درباره این ضعف‌ها صحبت کرده و از حمایت آنان بهره بجویید.

فال روزانه شهریور
فال روزانه متولدین شهریور

امروز چه شکلی هستید؟! 😥
ویژگی اصلی شما ریزبین
سیاره شما عطارد
سنگ ماه تولد زبرجد
رنگ مورد علاقه آبی دریایی
نقاط قوت دقیق، منظم، کارآمد

شهریورماهی عزیز…
اگر شلوغی برنامه‌هایتان دارد بیش از اندازه به شما فشار می آورد، شاید وقت آن رسیده باشد که سهم خودتان از تفریح و استراحت را از دنیای اطرافتان طلب کنید. در بیان خواسته هایتان صداقت داشته باشید، حتی اگر ترجیح می‌دهید از همه دنیا فاصله گرفته و یکی دو روزی خودتان را در خانه حبس کنید و تمام وقتتان را به دور از هیاهوی دنیای اطرافتان به استراحت بگذرانید تصمیم با خود شماست. امروز تماسی تلفنی از جانب یکی از دوستان و یا شریک زندگیتان برای شما با خبرهایی همراه خواهد بود که مدت ها در انتظار و یا حتی آرزوی شنیدن آنها بوده‌اید. شاید مجبور شوید زمان زیادی را صرف این موضوع کنید، اما آنقدر از بابت آن خوشحال هستید که اصلا برایتان مهم نیست.

فال روزانه مهر
فال روزانه متولدین مهر

امروز چه شکلی هستید؟! 😮
ویژگی اصلی شما هماهنگ بودن
سیاره شما زهره
سنگ ماه تولد عقیق
رنگ مورد علاقه صورتی کم رنگ
نقاط قوت سیاست مدار، جذاب

مهرماهی عزیز…
امروز ممکن است مجبور باشید زمان زیادی را به سر و کله زدن با دوستانتان بگذرانید؛ شاید مجبور باشید با آنها تماس گرفته و یا به طور حضوری به دیدنشان بروید، اما در نهایت از این که این کارها را انجام داده اید خوشحال خواهید بود. شما در آستانه رسیدن به یکی از اهدافتان هستید و باید به جای تسلیم شدن باقی مانده انرژیتان را به کار گرفته و با تمام توان به سوی هدفتان جهش کنید. سعی کنید بعدازظهر امروز را در کنار خانواده و دوستانتان بگذرانید و از بودن در کنار آنها لذت ببرید. اما مسئولیت به دست آوردن احساس امنیت عاطفی تنها به عهده خودتان است و نباید دیگران را به خاطر آن مسئول بدانید.

فال روزانه آبان
فال روزانه متولدین آبان

امروز چه شکلی هستید؟! 😐
ویژگی اصلی شما با استقامت
سیاره شما پلوتون
سنگ ماه تولد یاقوت زرد
رنگ مورد علاقه سفید
نقاط قوت قدرتمند بودن، سازگاری

آبان ماهی عزیز…
امروز یک نفر دارد به شما گیر می‌دهد و به نظرتان این رفتار او اصلا منصفانه نیست و شما هیچ کاری نکرده‌اید که بخواهید این قدر سرزنش بشوید. با این حال اگر نگاهی دقیق تر به وضعیت موجود بیندازید خواهید دید که در واقع شرایط فعلی نتیجه رفتارهای اشتباه گذشته شما است. با این حال دلیلی ندارد که نگران شده و بخواهید خودتان را سرزنش کرده و اجازه دهید گذشته تان آینده شما را خراب کند. همه ما گاهی اشتباه می‌کنیم، آنچه اهمیت دارد این است که اشتباه خودمان را پذیرفته و از آن درس بگیریم. این که بدانید چه زمانی باید محکم و با اراده به برنامه‌هایتان چسبیده و چه زمانی باید به خودتان راحت بگیرید به این معنی است که سلطان سرنوشت خود شده‌اید و کنترل آن را در دست خود گرفته‌اید.

فال روزانه آذر
فال روزانه متولدین آذر

امروز چه شکلی هستید؟! 😏
ویژگی اصلی شما مدبر
سیاره شما مریخ
سنگ ماه تولد الماس
رنگ مورد علاقه قرمز مایل به زرد
نقاط قوت باهوش، قاطع، ماجراجو

آذرماهی عزیز…
سعی کنید امروز از کارهای بی فایده خودداری کنید. بهتر است در خانه بمانید و فعالیتی را که فکر می‌کنید حالتان را خوب می‌کند، انجام دهید. نقاشی بکشید یا غذای مورد علاقه خود را درست کنید. شما می‌توانید با لبخند خود الهام بخش دیگران باشید بنابراین آن را از دیگران دریغ نکنید. اگر نتوانستید ارتباط خوبی با دیگران برقرار کنید، افسرده و دلسرد نشوید. این بدین معنی است که باید زمانی را به تنهایی خود اختصاص دهید. امروز مهربانی در شما موج می‌زند، این حس را به معشوق تان نیز منتقل کنید. اتفاقات ناخوشایندی که اخیرا افتاده است، نباید روی شما تاثیر منفی بگذارد. زندگی کوتاه است پس از آن لذت ببرید.

فال روزانه دی
فال روزانه متولدین دی

امروز چه شکلی هستید؟! 😊
ویژگی اصلی شما جاه طلبی
سیاره شما زحل
سنگ ماه تولد لعل
رنگ مورد علاقه خاکستری
نقاط قوت منظم بودن، شکیبایی

دی ماهی عزیز…
محکوم کردن دیگران فقط به دلیل اینکه شیوه زندگی کردنشان با شما متفاوت است اصلا کار صحیحی نیست. ممکن است شما دیدی سنتی داشته باشید اما لزومی ندارد که دیگران هم مانند شما باشند. شاید درک این موضوع در ابتدا برایتان سخت یا حتی ترسناک باشد اما با کمی تلاش می‌توانید به هر چه می‌خواهید برسید. یک میهمانی در پیش دارید، اگر چه تمایلی به رفتن ندارید اما با حضور در آن مراسم اتفاقات خوشی در زندگیتان رخ خواهد داد، پس تنبلی را کنار بگذارید و با ظاهری آراسته در آنجا حضور یابید.

فال روزانه بهمن
فال روزانه متولدین بهمن

امروز چه شکلی هستید؟! 😍
ویژگی اصلی شما هنجارشکن
سیاره شما اورانوس
سنگ ماه تولد یاقوت ارغوانی
رنگ مورد علاقه آبی
نقاط قوت انسان دوست، مدرن، تحلیل کننده

بهمن ماهی عزیز…
امروز اصلا حوصله شرکت در بحث‌های خانوادگی را ندارید و دلتان می‌خواهد سرتان به کار خودتان باشد. شما علاقه ای ندارید با کشف و از بین بردن مشکلات عاطفی سر خودتان را گرم کرده و از وظایف و کارهای روزمره خود که برایتان از اولویت بیشتری برخوردار هستند غافل شوید، ولی نباید نسبت به احساسات خود بیش از حد مقاومت نشان دهید. همان طور که فروید گفته است احساسات سرکوب شده هیچ گاه از بین نمی روند و در قلب شما زنده بگور شده و بعدها به صورت ناخوشایندی خود را بروز خواهند داد. پس نسبت به آنچه در قلب و سرتان می‌گذرد بی‌تفاوت نباشید.

فال روزانه اسفند
فال روزانه متولدین اسفند

امروز چه شکلی هستید؟! 😨
ویژگی اصلی شما دلسوز
سیاره شما نپتون
سنگ ماه تولد زمرد کبود
رنگ مورد علاقه بنفش
نقاط قوت آرمان گرایی، معنوی بودن

اسفند ماهی عزیز…
بد رفتاری یکی از دوستان و آشنایان باعث نا امیدی و شکست در کارهایتان شده است. فکر می‌کنید که او فقط به خودش فکر کرده و اولویت‌های شما را در نظر نگرفته است ولی در واقع اینگونه نیست، او به صلاح شما نیز اندیشیده است. امروز روز فوق العاده‌ای برای شما خواهد بود به شرط اینکه یک برنامه منسجم برای خود نوشته باشید. ترافیک سنگین باعث نرسیدن به تمامی برنامه‌هایتان می‌شود ولی در کل از عملکرد خود در طول روز راضی هستید.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.