معمای چوب کبریت | با اضافه کردن یک چوب کبریت این تساوی ۰=۳-۹ را برقرار کن! + مردمک

0 47

معمای چوب کبریت | با اضافه کردن یک چوب کبریت این تساوی ۰=۳-۹ را برقرار کن! + مردمک

معماهای چوب کبریت باعث می‌شوند با دقت فکر کنید و از خلاقیت خود برای یافتن راه حل استفاده کنید. حل معماهای چوب کبریتی مستلزم درک الگوی ریاضی این معادلات است و تسلط بر حل این دسته معماها باعث می‌شود علاوه بر بهبود مهارت حل مسئله، ذهن شما منعطف‌تر شود.

پازل‌های چوب کبریت یک چالش سرگرم کننده است که باعث می‌شود متفاوت فکر کنید. اگر به حل پازل‌های پیچیده و یافتن پاسخ علاقه دارید، از این معماها لذت خواهید برد. آنها نه تنها ذهن شما را تمرین می‌دهند و آن را آماده نگه می‌دارد، بلکه به شما کمک می‌کنند آرام شوید و کمتر احساس خستگی و استرس کنید.

این مدل پازل‌ها شما را به فکر کردن و استفاده از مهارت‌های حل مسئله وادار می‌کند. آنها طوری طراحی شده‌اند که شما را به تفکر خارج از چارچوب، تجزیه و تحلیل اطلاعات و استفاده از ریاضیات برای یافتن پاسخ وادار کنند.

معمای چوب کبریت

تصویر زیر یک پازل چوب کبریت است. برای حل آن، باید الگوی پنهان را کشف کنید. دقت کنید که باید سریع انجام معما را کنید! این چالش نیاز به فکر کردن سریع و مهارت‌های ذهنی دارد، و همه‌ی این فعالیت‌ها را بایستی در یک زمان کوتاه انجام دهید.

برای حل کردن معمای چوب کبریت، مهارت و تمرین مهم است و باعث ایجاد مهارت‌های مفیدی در شما می‌شود و در بسیاری از بخش های زندگی به شما کمک خواهد کرد. اگر پازل در ابتدا سخت به نظر می‌رسد، اشکالی ندارد، زیرا هدف اصلی شما یافتن راه حلی است که با قوانین مطابقت داشته باشد و در نهایت به آن دست خواهید یافت.

به این تصویر نگاه کنید. سعی کنید فقط با اضافه کردن یک چوب کبریت تساوی درون تصویر را برقرار کنید. به نظر شما برای پاسخ به این معما چند ثانیه زمان نیاز است؟ زمان مورد نظر ما ۵ ثانیه است! پس شروع کنید.

بیشتر بخوانید: با حرکت دو چوب کبریت تساوی ۷۷=۸۱-۷۵ را برقرار کنید!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

به نظر شما تنها یک راه برای حل این معما وجود دارد؟

.

.

.

زمان ما برای پاسخ‌گویی به این معما رو به اتمام است.

.

.

.

.

به پاسخ رسیدید؟

.

.

پاسخ را مشاهده نمایید؛

از حل کردن این پازل لذت بردید؟ چقدر زمان برای پاسخ دادن به آن نیاز داشتید؟

این معمای چوب کبریت در دسته آسان از مجموعه معماهای چوب کبریت قرار می‌گیرد. بنابراین نباید زمان زیادی برای حل آن صرف نمایید. این معما را برای دوستان و خانواده خود ارسال کنید و پیشنهادات و تجربیات خود را در انتهای همین مطلب با ما به اشتراک بگذارید.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.