موج بزرگ خروج سرمایه از بورس تهران + مردمک

0

[ad_1]

موج بزرگ خروج سرمایه از بورس تهران + مردمک

در هفته‌ اخیر روند خروج سرمایه از بورس تهران ادامه پیدا کرد و رشد 18 برابری نسبت به هفته پیش داشت.

در این هفته شاهد تداوم خروج پول حقیقی بودیم و در تمامی رزوهای هفته خروج سرمایه ثبت شد. روز شنبه ۱۵۹ میلیارد تومان خارج شد. رقم خروج پول حقیقی در روز یکشنبه ۲۴۰ میلیارد تومان و روز دوشنبه ۸۵۴ میلیارد تومان بود. روز سه‌شنبه نیز هزار و ۶۹۳ میلیارد تومان پول حقیقی از بورس خارج شد. در آخرین روز کاری هفته هزار و ۲۱۰ میلیارد تومان خارج شد.

در مجموع کل هفته ۴ هزار و ۱۵۶ میلیارد تومان پول حقیقی از بورس خارج شد و میانگین روزانه خروج پول حقیقی ۸۳۱ میلیارد تومان بود که نسبت به هفته گذشته ۱۸ برابر معادل هزار و ۷۰۶ درصد بیشتر است.

بازار بورس

رکوردداران ورود و خروج پول حقیقی

بیشترین خروج پول حقیقی در روز شنبه به وبملت (بانک ملت) تعلق داشت و نمادهای سرچشمه، کقزوی و شستا در رتبه‌های بعدی بودند. در مقابل نمادهای فسبزوار، دسانکو، خدیزل و ناما بیشترین ورود پول را داشتند. 

روز یکشنبه نیز فارس بیشترین خروج را داشت و وبملت، کالا و فولاد در رتبه‌های بعدی بودند. در مقابل وآیند، ارفع و کاوه بیشترین ورود را ثبت کردند. روز دوشنبه وبملت بار دیگر بیشترین خروج را داشت و نمادهای فارس، سیلام و شپنا در رده‌های بعدی قرار داشتند. در سوی دیگر، نماد دانا بیشترین ورود را داشت. روز سه‌شنبه وبملت، شبندر و خکمک بیشترین خروج سرمایه حقیقی را داشت و در مقابل ناما، ونیرو و حفاری بیشترین ورود را ثبت کردند.

در آخرین روز هفته نیز حکشتی، وآیند، وبملت، خکمک، خساپا و فلوله بیشترین خروج پول حقیقی را داشتند و نمادهای ناما، وسالت و کترام بیشترین تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی را ثبت کردند. 

منبع:اقتصاد نیوز

[ad_2]

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.