چیستان | آن چیست که یک عالمه دندان دارد ولی جایی را گاز نمی‌گیرد؟ + مردمک

0 31

چیستان | آن چیست که یک عالمه دندان دارد ولی جایی را گاز نمی‌گیرد؟ + مردمک

خواندن معما و چیستان یک فعالیت بسیار سرگرم کننده است که تنها برای گذران وقت انجام نمی‌شود. حل منظم و روزانه چیستان و معما می‌تواند ذهن را فعال نگه داشته و از بروز بیماری‌هایی که منجر به زوال عقل می‌گردد جلوگیری کند. 

انجام این فعالیت برای کودکان توصیه می‌گردد و می‌تواند آن‌ها برای پذیرش مطالب جدید در مدرسه یا اماکن آموزشی آماده گرداند. در یک چیستان شما باید در ابتدا سوال را بخوانید روی آن متمرکز شده و به آن فکر کنید. نکات صحیح و غلط سوال را استخراج کرده و بتوانید آن‌ها را از یکدیگر تفکیک کنید. سپس به اطلاعات عمومی خود رجوع کرده و پاسخ‌هایی که احتمال همخوانی با سوال را دارد از ذهنتان خارج کنید.

مرحله آخر انتخاب پاسخ صحیح از بین گزینه‌هایی است که برای خود روی میز قرار داده‌اید. به طور قطع انجام همه این مراحل برای حل یک چیستان یا معما آن هم به طور روزانه ذهن را پویاتر خواهد کرد و عنلکرد مغز را بالاتر می‌برد.

اما به سراغ سوال خودمان در این چیستان برویم. پیشنهاد ما به شما این است که سوال را دقیق بخوانید و همه اجزای آن را در نظر بگیرید. در این سوال چه چیزهایی نظر شما را جلب می‌کند؟ تعداد زیاد دندان و عدم توانایی در گاز گرفتن. خب این دو موضوع پیام آور چه چیزی است؟

بیشتر بخوانید: چیستان | پر داره ولی پرنده نیست پا داره ولی انسان نیست!

چیستان دندان و گاز گرفتن
آن چیست که یک عالمه دندان دارد ولی جایی را گاز نمی‌گیرد؟

چیستان دندان و گاز گرفتن

آن چیست که یک عالمه دندان دارد ولی جایی را گاز نمی‌گیرد؟

.

.

.

.

.

.

.

.

عجله نکنید این سوال برای تقویت ذهن و تمرکز شما طراحی شده است. پس عجله نکنید.

بیشتر بخوانید: چیستان | آن چیست که با گریستن آسمان اشکش روان می‌ شود؟

.

.

.

.

.

پاسخ چیستان دندان و گاز گرفتن

پاسخ صحیح شانه یا برس است.

همانطور که در بالا اشاره کردیم تعداد زیاد دندان و عدم توانایی در گاز گرفته مربوط به یک جسم فیزیکی است و ارتباطی به انسان یا حیوان ندارد. لازم به ذکر است این چیستان و متن آن مربوط به وبسایت ستاره است و کپی کردن از آن به هر شکلی ممنوع است. خب به سراغ بررسی پاسخ برویم. در اینجا سوالی از شما خواهیم پرسید چه جسمی می‌تواند تعداد زیادی دندان داشته باشد و کلمه دندان در آن به کار رفته باشد؟ پاسخ کاملا مشخص است و تنها در شانه یا برس ما از کلمه دندانه استفاده می‌کنیم.

بیشتر بخوانید: چیستان | آن کدام عضو بدن است که اگر حرف آخرش را برداریم یک پرنده می‌شود؟

نظر شما درباره طراحی اینگونه چیستان‌ها چیست؟ آیا شما تمایل به حل چیستان‌‌های جغرافی دارید یا دوست دارید چیستان‌هایی که با حروف و کلمات بازی می‌کنند را انجام دهید؟ در انتهای همین مطلب دیدگاه‌های خود را برای ما ارسال نمایید.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.