۳۰ مدل موی زیبای کوتاه برای عروس + مردمک

0 306

۳۰ مدل موی زیبای کوتاه برای عروس + مردمک

از قدیم‌الایام بیشتر عروس خانم ها موهای بلند شینیون شده یا براشینگ شده داشته اند. اما در برخی عکس‌ها و فیلم‌ها، حتی بازیگرها و هنرمندان بسیار معروف در روز عروسی خود موهایی کوتاه داشته اند. اگر شما هم موی کوتاهی دارید و اتفاقا از مدل موی خود راضی هستید، می‌توانید با الگو برداری از مدل‌هایی که برای شما آماده کرده ایم در روز عقد یا عروسی خود بدرخشید.

 

مدل موی کوتاه برای عروس

 

 

بیشتر مدل موهای عروسی برای موی کوتاه، شامل یک تاج جواهری یا گلدار کوچک هم هست، اما این تاج ها چگونه روی موهای کوتاه به راحتی فیکس می‌شوند و تکان نمی‌خورند؟ پاسخ ساده است، به عکس‌های زیر نگاهی بیندازید، بیشتر این تاج‌ها روی شانه سوار شده‌اند و به راحتی روی سر فیکس می‌شوند.

 

مدل مو های عروس را پسندیدید؟ نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید، اگر عروسی شما نزدیک بود چه انتخابی می‌کردید؟ به دلیل علاقه به موی بلند از پوستیژ و موی مصنوعی استفاده می‌کردید یا روی زیبایی طبیعی موهای کوتاه خودتان تاکید می‌کردید؟ 

درمان ریزش مو؛ موثرترین روش دنیا در سال 2022
درمان ریزش مو؛ موثرترین روش دنیا در سال 2022

دلایل زیادی از جمله استرس، رنگ مو و ژنتیک باعث ریزش مو می‌شوند. بنابراین، اولین مرحله در درمان ریزش مو، کشف علت آن و بعد استفاده از روش درمانی موثر و بدون عوارض جانبی است.
تونیک گیاهی به دلیل اینکه از دل طبیعت و گیاهان ساخته شده، در حال حاضر مطمئن‌ترین روش جهانی درمان ریزش و تقویت ریشه مو شناخته می‌شود.

دریافت مشاوره رایگان ریزش مو

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.