۴ کاربرد شگفت‌انگیز و جالب محلول لنز تماسی در آرایش + مردمک

0

[ad_1]

۴ کاربرد شگفت‌انگیز و جالب محلول لنز تماسی در آرایش + مردمک

حقیقتا برخی ترفندهای آرایشی ما را شگفت‌زده می‌کنند. استفاده از محلول لنز تماسی در روتین آرایش خود یکی از ترفندهایی است که بسیاری را شوکه و متحیر کرده اما حقیقت دارد. در این مطلب ۴ نکته جالب و شگفت‌انگیز درباره کاربرد محلول لنز تماسی در آرایش برای شما آورده‌ایم. همراه ما باشید.

هشدار: هرگز از محلول لنز تماسی تاریخ مصرف گذشته استفاده نکنید و با وجود این که تقریبا برای انواع پوست مناسب است و مشکلی ایجاد نمی‌کند، اما تست ناحیه کوچکی از پوست ضرری که ندارد. 


پیشنهاد ستاره:

کاربرد عجیب محلول لنز تماسی در آرایش

۱- بازگرداندن ریمل خشک‌شده به زندگی!

ریمل گران‌قیمتی خریدید و حالا خشک شده؟ برخی به ریمل خشک‌شده خود روغن بچه یا آب اضافه می‌کنند تا قوام آن برگردد اما این فقط کار را بدتر می‌کند. شاید بیشتر ما دچار این وضعیت شده‌باشیم و برخی حتی ریمل خود را دور انداخته‌ایم. اما با این روش می‌توانید ریمل خود را به زندگی بازگردانید.

محلول لنز تماسی خود را بردارید و ۵ قطره از مایع را به بطری ریمل اضافه کنید (اگر ریمل شما خیلی خشک شده هشت قطره بریزید). مراقب باشید از محلول تماسی زیاد استفاده نکنید، زیرا ممکن است باعث ایجاد چربی و رقیق شدن ریمل شود. قبل از هر بار استفاده ریمل خود را به آرامی تکان دهید.

۲- سایه چشم خود را پررنگ کنید

به سادگی برس سایه چشم خود را با محلول لنز مرطوب کنید و سپس سایه چشم مورد علاقه خود را بردارید و استفاده کنید. به یاد داشته‌باشید برس خود را زیاد با محلول لنز خیس نکنید. در غیر این صورت سایه چشم شما می‌ریزد. با این کار سایه چشم شما رنگی‌تر و زیباتر به چشم می‌آید

۳- پوسته پوسته شدن خط چشم را رفع می‌کند!

دیگر نمی‌توانید با خط چشمتان، یک خط چشم نازک، دقیق و مرتب بکشید؟ ممکن است مشکل از پوسته پوسته شدن خط چشم شما باشد. به سادگی با افزودن ۳ قطره محلول لنز تماسی به خط چشم آن را احیا کنید و به آرامی با تکان دادن خط چشمی به تازگی و یکنواختی قبل داشته‌باشید.

۴- خط چشم رنگی خود را بسازید!

به سادگی رنگ سایه چشم مورد علاقه خود را با مقداری محلول لنز تماسی در یک ظرف تمیز مخلوط کنید و به سادگی یک خط چشم رنگی زیبا در رنگ دلخواه خود داشته‌باشید. خیلی جالب است که بتوان از سایه چشم، خط چشم ساخت!

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در انتهای همین مطلب با ما به اشتراک بگذارید.

[ad_2]

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.