۵ حقیقت جالب از کارتون دیو و دلبر که آن‌ها را نمی‌دانستید! + مردمک

0 141

۵ حقیقت جالب از کارتون دیو و دلبر که آن‌ها را نمی‌دانستید! + مردمک

با مجموعه‌ای از حقایق جالب درباره کارتون دیو دلبر که شاید تابحال نشنیده‌اید همراه ما باشید.

نکات بسیاری در کارتون «دیو و دلبر» وجود دارد که کمتر کسی به آن ها توجه کرده است. در این مقاله به این نکات جالب و عجیب پرداخته می‌شود. 

۵ نکته جالب از دیو و دلبر

۱. طراحی کاراکتر دیو در کارتون دیو و دلبر الهام گرفته از ۶ حیوان است که شامل شیر، گوریل، بوفالو، گراز وحشی، خرس، گرگ می‌شود. چشم‌های این موجود اما با الهام از انسان طراحی شده است.


پیشنهاد ستاره

۲. محل سکونت زندگی بل یا همان شخصیت دلبر، «وینو» نام دارد. وینو در واقع نام نویسنده فرانسوی کتاب اصلی این کارتون است. او این کتاب را در سال ۱۷۴۰ میلادی نوشته و به چاپ رساند.

۳. دیده شدن بل در فیلم سال ۱۹۹۶ نیز واضح است. همانطور که در تصویر می‌بینید، بل در حال کتاب خواندن است. افراد تیزبین نیز می‌توانند قالیچه علاءالدین را نیز در تصویر پیدا کنند. در واقع همین عکس نشان از ارتباط میان کارتون «دیو و دلبر» و «علاءالدین» دارد. 

۴. کتاب مورد علاقه بل، کتاب «رومئو و ژولیت» است که در نسخه طولانی این انیمیشن، بل این کتاب را با آهنگ «Human Again» برای دیو می‌خواند که دیو به جای مسخره کردن او، از بل می‌خواهد که بار دیگر کتاب را برای او بخواند. 

۵. نام اصلی خانم پاتیس یا همان قوری معروف در کارتون «دیو و دلبر»، خانم بابونه بوده است. علت این تعویض نام، سخت بودن تلفظ بابونه در زبان انگلیسی است. Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.