۵ سریال برتر انیمه برای پاییز ۱۴۰۲ + مردمک

0 127

۵ سریال برتر انیمه برای پاییز ۱۴۰۲ + مردمک

با برنامه ریزی دقیق در فصل پاییز می‌توانید همزمان با شروع مدارس، به دیدن قسمت‌های جدید انیمه‌های مورد علاقه‌ خود بپردازید.

۵ سریال برتر انیمه جدید

۱. خانواده جاسوس فصل دوم ( Spy X Family Season 2)


پیشنهاد ستاره

برترین انیمه‌ای که در پاییز ۲۰۲۳ عرضه می‌شود، سریال محبوب خانواده جاسوس است. فصل اول سال گذشته منتشر شد و با طرح جذاب خود قلب بینندگان را تسخیر کرد. فصل آینده به خانواده فورگر می‌پردازد زیرا آنها همچنان هویت خود را از یکدیگر مخفی نگه می‌دارند.

۲. دکتر استون، جهان جدید، بخش دوم (Dr. Stone: New World Part 2)

سریال دیگری که در لیست برترین انیمه‌های آینده در پاییز ۲۰۲۳ داریم دکتر استون است. این سریال برای ۱۸ مهر منتشر خواهد شد.

۳. فریرن فراتر از پایان سفر (Frieren: Beyond Journey’s End)

این انیمه بر اساس یک مانگای محبوب ساخته شده است. داستان پس از شکست پادشاه شیطان رخ می‌دهد و چهار قهرمان از هم جدا می‌شوند و راه خود را می روند. در میان آنها فریرن، یک جن با طول عمر بسیار بیشتر از انسان است، سفر دیگری را آغاز می کند تا با پشیمانی های گذشته اش مقابله کند.

این سریال در ۷ مهر ماه منتشر خواهد شد.

۴. خاطرات داروساز (The Apothecary Diaries)

خاطرات داروساز در چین باستان می‌گذرد، اما داستان با دیگر درام‌های تاریخی فاصله دارد. مائومائو، یک دختر ۱۷ ساله عجیب و غریب است که ربوده شده و مجبور می‌شود به عنوان خدمتکار در کاخ امپراتوری کار کند.

مائومائو به جای تسلیم شدن به سرنوشت خود، مخفیانه به عنوان یک داروساز شروع به کار می‌کند. او خود را در دربار درونی امپراتور می‌یابد، جایی که اسرار مختلف پزشکی را حل می‌کند. این سریال برای ۳۰ مهرماه منتشر خواهد شد.

۵. پلوتو (Pluto)

یک سریال اصلی نتفلیکس است که بر اساس اسپین آف سریال محبوب Astro Boy اثر اسامو تزوکا ساخته شده است. این اسپین آف به مناسبت پنجاهمین سالگرد تتسووان اتم تزوکا منتشر شد.

داستان به دنبال کارآگاه روباتیک یوروپل فیس است که برای تحقیق درباره مرگ غم انگیز ربات افسانه ای سوئیسی Montblanc فرستاده می‌شود. این سریال برای ۴ آبان منتشر خواهد شد. 

شما کدامیک از این انیمه‌ها را خواهید دید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.