10 گیاه آپارتمانی با گل های سفید | با این گل‌های آپارتمانی رنگ سبز و سفید را به خانه‌تان بیاورید + مردمک

0 12

10 گیاه آپارتمانی با گل های سفید | با این گل‌های آپارتمانی رنگ سبز و سفید را به خانه‌تان بیاورید + مردمک

تعدادی زیادی از گیاهان آپارتمانی وجود دارند که می‌توانند شکوفه‌های سفید بدهند، بنابراین بسته به اهداف شما، گزینه‌های زیادی خواهید داشت!

محبوبیت گیاهان آپارتمانی به طرز چشمگیری بیشتر شده و تمام علاقه مندان به گیاهان آپارتمانی به دنبال گونه‌هایی برای تنوع به باغ‌های داخلی خود هستند. زیبایی گیاهان آپارتمانی این است که می‌توانند در هر خانه‌ای شکوفا شوند؛ اما به شرطی که از آن‌ها مراقبت کنید.

بیشتر بخوانید: معرفی ۱۰ گیاه آپارتمانی گلدار که در هوای سرد هم گل می دهند!

اگر عاشق گل‌های سفید هستید و می‌خواهید یک گیاه آپارتمانی جدید بخرید، در اینجا لیستی از گیاهان آپارتمانی با گل‌های سفید را برای شما گرداوری کرده ایم.

۱۰ گیاه آپارتمانی با گل‌های سفید

آماریلیس (نام علمی: Amaryllis)

گیاه آپارتمانی با گل سفید
گیاه آپارتمانی با گل سفید- آماریلیس

گیاه آماریلیس را در مکانی با نور مناسب، روی طاقچه جنوبی، جنوب شرقی یا جنوب غربی، دور از نور مستقیم خورشید نگهداری کنید. این گل زیبای آپارتمانی معمولاً به رنگ قرمز یا سفید است، اما برخی از آنها دارای گلبرگ‌های سفید روشن با ته رنگ صورتی هستند.

بگونیا بال فرشته (Angel Wing Begonia)

بگونیا بال فرشته

گونه بگونیا بال فرشته دارای گل‌های سفید است، اما بخش زیباتر این گیاه برگ‌های سبز تیره و قرمز است. این برگ‌ها بزرگ و به شکل بال‌های فرشته هستند. این گیاه وقتی شکوفا شود، شکوفه‌های کوچک سفیدی در امتداد ساقه جوانه می‌زند.

آنتوریوم (anthurium)

آنتوریوم

گیاهان آنتوریوم در چندین رنگ مختلف وجود دارند که قرمز و سفید رایج‌ترین آنها هستند. این گل‌ها می‌توانند ماه‌ها شکوفا شوند و به مراقبت زیادی نیاز ندارند.

فِنِس تراریا

فِنِس تراریا

ساکولنت کوچک بیابانی فِنِس تراریا با نام علمی Baby’s Toes به آب زیادی نیاز ندارد، اما «برگ‌هایی» که شبیه سنگ‌ها هستند به دلیل کم آبی کمی پژمرده می‌شوند. این گیاه در نهایت گل‌های سفید ریز می‌دهد.

کاکتوس کریسمس

کاکتوس کریسمس

گلهای زیبای این گیاه از زنجیرهای بلند برگ‌هایش فرو می‌ریزند و بسیار زیبا هستند. مراقبت از آن در طول سال آسان است، تنها به یک برنامه آبیاری ساده نیاز دارد و چندین هفته گل می‌دهد.

گل مرجان (Crown of Thorns)

گل مرجان

مراقبت از این گیاه آسان است و در تمام زمستان و احتمالاً در تمام سال شکوفا می‌شود و شکوفه‌های کوچک و دایره ای سفید رنگی دارد.

سیکلامن یا نگونسار با نام علمی “Cyclamen persicum”

سیکلامن

سیکلامن یک گیاه گلدانی با برگ سبز تیره و بنفش است که گل‌های سفید، صورتی یا قرمز می‌دهد. این گیاه آپارتمانی در کریسمس و روز ولنتاین به دلیل شکوفه‌های زمستانی خود بسیار محبوب است.

گل مریم

گل مریم

این گل زیبا برای زنده ماندن به آب و برای شکوفه دادن به آفتاب فراوان نیاز دارد. این گل علاوه بر شکوفه‌های سفید، عطر فوق العاده ای دارد.

گل استفانوتیس

گل استفانوتیس

گل استفانوتیس که به نام گل یاسمن نیز معروف است یک درخت مقاوم با گل‌های سفید و ستاره ای شکل است. این گیاه همیشه سبز است و در تمام طول سال رشد می‌کند، اما معمولاً فقط در بهار و اوایل تابستان گل می‌دهد.

گل صلح (peace lily)

گل صلح

این گیاه یک نوع گیاه آبدار است و گلبرگ ندارد. در واقع گل صلح دارای برگ‌های رنگی متفاوت است. برگ‌های سفید به عنوان یک پوشش محافظ برای پرچم گل عمل می‌کنند اما شبیه گل‌های سفید هستند.

اهمیتی ندارد که کدام یک از این گیاهان آپارتمانی زیبا را انتخاب کنید، خانه شما تا سال‌های آینده با گل‌های سفید زیبا می‌درخشد.

منبع: epicgardeningSource link

Leave A Reply

Your email address will not be published.