صفحه اصلی / تکنولوژی / تایپ و ترجمه / راهنمای پایان نامه کارشناسی ارشد – کتاب راهنمای کارشناسی ارشد

راهنمای پایان نامه کارشناسی ارشد – کتاب راهنمای کارشناسی ارشد

راهنمای پایان نامه کارشناسی ارشد – کتاب راهنمای کارشناسی ارشد

 

بسیاری از کالج ها یک کتاب راهنمای پایان نامه کارشناسی ارشد یا کارشناسی ارشد را در اختیار شما قرار می دهند که تمام ابزارها و امکانات اولیه ای را که باید برای تکمیل کارشناسی ارشد خود از آنها آگاه باشید، پوشش می دهد. انتظار دریافت چه نوع اطلاعاتی را دارید؟

اصول اولیه – باید اطلاعات کاملی در مورد اینکه با چه کسی در بخش موضوعی خود تماس بگیرید وجود داشته باشد. این شامل آدرس‌های ایمیل و صفحات وب برای بررسی تا روش‌های تماس «مدرسه قدیمی» خواهد بود – برای مثال، اگر دپارتمان سینی پست برای هر دانشجوی کارشناسی ارشد داشته باشد.

مهلت های مقاله و پایان نامه – تمام تاریخ های مربوط باید گنجانده شود. از دست دادن یک ضرب الاجل ممکن است برای شما امتیازهای گرانبهایی را به همراه داشته باشد، بنابراین این جزئیات واقعاً حیاتی هستند.

تمدید مهلت – باید در مورد تمدیدها و هرگونه جریمه ای که در صورت دیر تحویل دادن کار رخ می دهد، راهنمایی وجود داشته باشد.

ارزیابی – توضیحی در مورد اینکه چگونه آیتم های مختلف ارزیابی (مقاله و پایان نامه) در درجه شما اهمیت دارد. به عنوان مثال، پایان نامه شما می تواند ۴۰ درصد نمره کلی شما باشد.

روش های تدریس – توضیحی در مورد روش هایی که به شما آموزش داده خواهد شد. آیا فقط سمینارهایی وجود خواهد داشت – یا مطالبی به صورت آنلاین وجود خواهد داشت که باید از یک منطقه آموزش الکترونیکی به آنها دسترسی داشته باشید؟

کتابخانه‌ها و بایگانی‌ها – مروری مختصر از انواع کتابخانه‌ها و آرشیوهایی که می‌توانید برای تحقیق خود استفاده کنید، باید گنجانده شود. اگر خوش شانس باشید، بخش موضوعی شما ممکن است یک بازدید کلاسی از آرشیوهای مهم تر ترتیب دهد.

فهرست‌های خواندن – فهرست‌های خواندنی عمومی و مقدماتی برای بخش‌های مختلف پایان‌نامه ممکن است در کتاب راهنمای پایان‌نامه گنجانده شود.

ارجاع دادن – کالج ها و موضوعات مختلف سبک های مختلف ارجاع را ترجیح می دهند. آیا دپارتمان شما مانند هاروارد، آکسفورد، ونکوور، یا پایان نامه یا سبک مرجع مقاله دیگری را دوست دارد ؟ کتاب راهنما باید روشن کند که از کدام سیستم مرجع باید استفاده کنید.

سرقت ادبی – این موضوع با آسان شدن برش و چسباندن از اینترنت به یک اولویت تبدیل شده است. بخشی در کتاب راهنما وجود خواهد داشت که در آن توضیح می دهد که چگونه دپارتمان برای سرقت ادبی آزمایش می کند و مجازات هایی که داده می شود.

توصیه پایان نامه – در نهایت، باید چند صفحه وجود داشته باشد که به شما در درک چگونگی انتخاب موضوع، شروع تحقیق و جمع آوری مطالب برای پایان نامه کمک کند.

اگر خوش شانس باشید، تمام این اطلاعات در کتابچه راهنمای پایان نامه چاپی در اختیار شما قرار می گیرد. با این حال، اگر بخش شما این اطلاعات را در یک سند جمع نمی کند، مطمئن شوید که همه آنها را دارید. شما باید همه این موارد را بدانید تا بتوانید به طور موثر کارشناسی ارشد و پایان نامه خود را بنویسید .

 

تایپ فوری

تایپ کتاب 

تایپ ارزان

طراحی لوگو

برای سفارش تایپ و ترجمه به سایت موسسه هیدیکا مراجعه فرمایید

درباره takin

این مطالب را نیز ببینید!

پایان نامه نویسی و استاد راهنمای پایان نامه

پایان نامه نویسی و استاد راهنمای پایان نامه   زمانی که سعی می کنید نحوه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.